25 Ocak 2024’de İstanbul’a göre 20:53’de 

5 derece Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Dolunay 28 Ekim 2023 Boğa’daki Ay Tutulmasının derecesini tetikliyor.O dönemde başlayan savaşlar,davalar vb.hukuk&adalet çaplı konular büyüyebilir.Bireysel olarak da o tarihteki konuların tamamlanması ya da sonuca ulaşması yönünde olaylar yaşantımızda vuku bulabilir.

Dolunay’lar farkındalık zamanlarıdır.Dolunay’ın keskin ışığı  her şeyi apaçık ortaya çıkartır.Gizli saklı,örtbas edilen hiç bir şey kalmaz.

Dolunay’da bir nevi çember kapanır.Yaşantımızda olay ve yaşam döngüleri tamamlanır.Belirsiz,flu ve sisli olan şeyler netlik kazanır.

Dolunay an haritasında 7 derece Başak burcu yükselirken iş dünyası,günlük rutinler,temizlik&düzen gerektiren koşullar önem kazanacaktır.Jüpiter’in T karesi büyüteç görevde her şeyi abartıp;dallandırıp budaklandıracaktır.Plüton Kova transitinin vurgusu ise krizli,çalkantılı olayların sonunda bentleri aşarak güçlü dönüşümler kazandıracaktır.

Para piyasalarını doğrudan hareketlendiren Aslan Dolunayı özellikle Altın fiyatları ve finansal kurlar açısından hızlı yükselişler getirebilir.Dolunay 

Ülkemizin finans kaynaklı bankacılık,borsa,devlet hazinesi,maliye tabanlı işler,para yönetimiyle ilgili kritik ve şok edici haberler gündeme taşıyacaktır.

Dolunay an derecesine HAMAL,

Dolunay an haritasının yükselenine THUBAN sabit yıldızlarının açıları da aktif şekilde etki ederken;

HAMAL sabit yıldızı “En direkt kendi yolundan gitmek” vb.bireysel konuları yaşantımıza empoze edecek tarzda olaylar getirecektir.Bu durumda kendini ifade ile ilgili yaşayabileceğimiz krizlerde kendi kraliyet yolumuzda olmak önem kazanacaktır.

THUBAN ise “Hazinelerimizi kazanmak adına yol açmak” anlamını yaşantımıza projekte edecektir.Kendi yolumuzda emekle dürüst,korkusuz ilerlediğimizde bu çalkantılı,krizli,kırılmalı dönemin bizi dönüştürerek çeşitli ödüllerle ödüllendireceğini öngörüyorum.

İYİ HAFTALAR:)

SEVGİLER

GENEL BURÇ YORUMLARI

Koç ve Yükselen Koç

Dolunay etkisinde aşk ilişkileriniz,çocuklarınız,sportif faaliyetler,sahne veya sanatsal yaratıcılık konuları hayatınızda ön plana çıkacaktır.Yazışma ve sözleşmelerinizi filtresiz yapacaksınız.Süregelen işlerinizi hızlandıracaksınız.27 Ocak civarında finansal mevzularda yeni süpriz içeren koşullar gündeminizde olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Aslan Dolunay’ının keskin gücünde işiniz ve kariyeriniz ile ilgili konularda almanız gereken sorumluluklar aile hayatınız üzerinde gerginlikler yaratabilir.Fevri çıkışlardan,ani kararlardan ve gerginliklerden uzak durmaya çalışmalısınız.Uzaklar ya da yabancılar hayatınıza daha fazla hareket ve fırsatlar getirecektir.27 Ocak civarı toprak ya da gayrimenkullerle ilgili süprizler,yenilikler ortaya çıkacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Eğitim,yolculuklar veya yabancılarla ilgili konularda almanız gereken sorumluluklar Dolunay’ın manyetik enerjisinde engellenebilir ya dakardeşinizle veya yakın akrabalarınızla gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Finansal olarak başkalarının kaynaklarından rahatlıkla yararlanıp destek alabilirsiniz.27 Ocak civarında iletişiminize özen gösterip,sözlerinize daha fazla dikkat etmeli ve sakin kalabilmelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Dolunay gölgesinde kendinizi duygusal dalgalanmalar içinde bulabilirsiniz.Hayatınızda gizli kalmış,açığa çıkarmakta zorlandığınız konularla ilgilenmeniz gerekebilir.Finansal kaynaklarınız ve borçlar konusunda karışıklıklar yaşanabilir.Gruplar ya da arkadaşlarınızla ilgili konularda bir takım gerginlikler,ayrılıklar yaşayabilirsiniz.Tartışma çıkarabilecek durumlarda daha soğukkanlı davranmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Burcunuzda gerçekleşen Dolunay etkisinde şahsi alanda karşılıklı konulara,ilişkilere daha fazla odaklı kalacaksınız.İlişki hayatınızı tümüyle dönüşüme uğratacaksınız.Sizi zorlayan,sınırlandıran ve kontrol etmek isteyen insanlardan uzaklaşacaksınız.Toplum içindeki yeriniz ve kariyeriniz açısından beklenmedik gündemler ortaya çıkacaktır.

Başak ve Yükselen Başak

Görev ve sorumluluklarınızın iç dünyanız üzerinde baskı yarattığı bir dönemdesiniz.Kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyip duygularınızı bastırabilirsiniz.Dolunay 12.evinizi aydınlatırken;negatif,kötü,menfaatçi,enerji vampiri tiplerden uzak durmalısınız.Sağlık sorunu yaşadığınız bir konuda bu dönemde net teşhis koyulabilir ve tedaviye başlayabilirsiniz.Yaşam biçiminizi gözden geçirmek ve kötü alışkanlıklarınızı geride bırakmak ve arınmak için iyi bir zaman dilimi olacaktır.Mutlaka değerlendirmelisiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi 

Dolunay himayesinde farklı ortamlara girmek,ekip çalışmalarına katılmak ve yeni arkadaşlıklar edinmek konusunda destekleneceksiniz.Davet ve organizasyonlarda keyifli vakit geçireceksiniz.Ek gelirler,miraslar açısından elinize extra paralar geçebilir.Bu dönemde geleceğe yönelik planlarınız değişebilir.27 Ocak civarı özellikle gruplar ve arkadaşlıklar için de önemli sonuçlar sizi şaşırtabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Aslan’daki Dolunay ışığında özellikle iş hayatınızla ilgili önemli bir sonuçla özel değerlendirmeler gündeme gelecektir.Başarıya daha yakın olabilirsiniz.Finansal konularda ve sizi bağlayan koşullar içinde bazı yenilikler olacaktır.Eşinizin kaynakları açısından stresli mevzular ortaya çıkabilir.Aile,yuva,ev,ebeveynler ve gayrimenkul konuları bu dönemde oldukça vurgu kazanacaktır.

Yay ve Yükselen Yay

Dolunay 9.ev temalı konulara focuslanmanız yönünde eğitim,uluslararası konular,yazı&yayın vb.mevzularda ciddi sorumluluklar verecektir.Uzaklarla ilgili bir konuda ya da eğitim alanında önemli sonuçlar elde edeceksiniz.

Ani çıkışlar yerine yapıcı,toleranslı olmak da fayda var.Kişisel yeteneklerinizi paraya dönüştürme konusunda dikkat çekici başarılar elde edeceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Finansal konularda farkındalıklı sonuçlar getiren Dolunay enerjisinde miras,tazminat,prim,nafaka,ikramiye,sigortalar vasıtasıyla sizi tatmin edebilecek ek kazançlarınız olabilir.Maddi açıdan kar elde edebilecek gelişmeler gündeme gelebilir.Psikolojinizi derinden etkileyen gelişmeler yaşanabilir.Okült ve spiritüel çalışmalara yönelebilirsiniz.Aşk hayatınıza dair Uranüsyen aniden gelişen,süprizli durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Dolunay 7.evinizdeki enerjileri aktivite ederken özel hayatınız,aileniz ile ilgili konularda süpriz gelişmeler,ayrılıklar,beklenmedik gayrimenkul yatırımlar vb. öngörülmeyen durumlar ortaya çıkabilir.Ortağınız,sevgiliniz ya da varsa eşinizin sorunlarıyla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir.

Güç çekişmeleri ve inatlaşmalar olabilir.Duygusal ve zihinsel karışıklıklar yaşanabilir.Gereksiz tartışmalardan uzak durmalı ve yapıcı olmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık

Gruplar içinde ve iş hayatında daha etkin,planlı davranabilir gelecek yönünde hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.Dolunay 6.ev çaplı iş yoğunluğunuzu arttırırken önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.Güdüsel ve tepkisel hareket etmemelisiniz.Sosyal alanda ve gruplar içinde tavırlarınıza dikkat etmelisiniz.

Sağlık açısından riskli durumlara karşı uyanık olmalı;kalp&damar sağlığınızı ilgilendiren mevzularda risk almamalısınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: The Beekeeper/David Ayer

1 Kitap:CÜRET/Esra Ezmeci

1 Albüm: Pussycat Dolls:Greatest Hits


Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle,

farkındalıkla,anlayışla,yenilikle,dansla,şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.