Yeni haftaya Plütonik varyasyonlarda odaklanma ve derinleşme gücümüzü arttıracak olaylarla giriş yaptık.Hava elementi Kova burcunda kümeleşen gezegenlerin genel kombinasyonlarında;

Haftanın ilk yarısında günlük rutinlerimizde sondajlama yapar gibi tamamlanma,sonuçlandırma ve bitirme aşamasında olağan işlerimiz öncelik kazanacaktır.Düşüncelerimizi,fikirlerimizi daha farklı ve derin kılacak koşullar altında dedektif gibi araştırmacı,sorgulayıcı bir tutum içinde olacağız.Önemli sonuçlarla kazanımlar elde edeceğiz.7-10 Şubat civarında aşkta ve arkadaşlık ilişkilerimizde genel bir değerlendirmeyle seçim yapma gereği duyabiliriz.Kıskançlıklar,aşırı alınganlıklar,manipülatörlük vb.haris komplikasyonlardan uzak durmakta fayda var.Haftanın ikinci yarısında ise Uranüs’ün şaşırtıcı spontane ışığı altında süprizler,ani değişiklikler göze çarpacaktır.10 Şubat Castra sabit hattı Yeniayı ile idealize ettiğimiz hedefler yönünde daha fazla eyleme geçme isteğini uyandıracaktır.

Cesaretle,ilhamla,umutla,mutlulukla 

İYİ HAFTALAR:)

GENEL BURÇ YORUMLARI

Koç ve Yükselen Koç

Bu dönemde iş hayatınızı kapsayan ilişkilerinizi daha doğru şekilde yönetmeniz gerekecektir.Gruplar ve arkadaşlıklar içinde daha meşgul,hareketli bir tempo oluşabilir.Gelecek yönünde sorgulayıcı düşünebilirsiniz.Hedefleriniz yönünde sabırlı,dirayetli olmaya bakmalısınız.10 Şubat Yeniayı sizi umutlarınız,idealleriniz yönünde hırslı bir atağa çıkartıp;içinizdeki ilham perilerini uyandıracaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Ortaklı para konuları,kriz içerikli mevzular yeni haftada sizi hayli meşgul edebilir.Mantıklı sonuç elde etmekte zorlanabilirsiniz.İkili ilişkilerinizde kıskançlıklar yaşayabilirsiniz.İşiniz ve sorumluluklarınız açısından tamamlanması gereken durumlara yoğunlaşabilirsiniz.10 Şubat Yeniayı toplum önündeki etiketinizi parlatırken;hedeflerinize giderken çok fazla yol değiştirmemeye ve hırslarınıza kapılmamaya özen göstermelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yeni haftaya eşiniz ya da sevgilinizle ilgili konularda olumlu açılımlarla başlayacaksınız.Denge ve uyum içinde sevginizi göstereceksiniz.Düşüncelerinizi ifade etme yönünde ilginç olanaklar var.Ancak bugünlerde bazı krizler,dönüşüm gerektiren koşullar dikkat çekebilir.10 Şubat Yeniayı eğitim,uzaklar,yabancılarla ilgili konular,yayıncılık ve yolculuklar açısından şanslı olaylar getirebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

İş ve çalışma mevzuları,çalışma arkadaşlarınızla ilgili durumlar yeni haftada gündeminizi etkileyebilir.Karşılıklı konular,ikili ilişkiler açısından hareketli olaylar yaşayabilirsiniz.Ev ya da ailenize yönelik konular bazı seçimler,muhasebeler yaptırabilir.8 Şubat civarı ani koşullar nedeniyle kendinizi gergin hissedebilirsiniz.10 Şubat Yeniayı ileriye dönük yatırımlar,eşinizin kaynakları açısından süpriz yumurta etkisi yaratabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yeni haftaya dağınık,tahammülsüz başlayacaksınız.Bu dönemde koşullar pek lehinize ilerlemiyor olabilir.Sizi bağlayan ya da çoğu zaman karşıtlık içeren durumlarla mücadele edebilirsiniz.

Çalışma hayatınızla ilgili konularda azimli çabanız ön plana çıkacaktır.Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.10 Şubat Yeniayı ikili ilişkiler ve evlilik çaplı krizli ve kırılmalı olaylarla sizi sarsabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Bu dönemde yaratıcı konular ve kendinizi gösterme imkanınız dikkat çekiyor.Çalışma hayatınızı ve günlük rutinlerinizi ilgilendiren konuları düzene oturtup daha fazla didinebilirsiniz.Bilinçaltı kaynaklı endişeleriniz ve gerginlikleriniz olabilir,onlara kulak asmayın.

7 Şubat civarı ilişkilerinize dair bencil tutumlar yerine ortak payda içinde duyarlı olmaya gayret edin.10 Şubat Yeniayı çalışma hayatı,sağlığınız ve seyahatler açısından bir takım gerginlikler getirebilir.İşleriniz negatif yönde ilerleyebilir; no frost etkisinde her şeyden soğuyabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Yakın çevreniz,ailevi konular ve bireysel açıdan önem verdiğiniz konularda yeni haftada önemli gelişmeler yaşayacaksınız.Yaratıcı alanda daha kararlı,odaklı hareket edeceksiniz.Ev ve aileye yönelik konularda bazı tamamlanması gereken mevzularla uğraşabilirsiniz.İlişkilerinizde 8 Şubat civarı dengesizlikler yaşanabilir.10 Şubat Yeniayı flörtler,çocuklar ve finansal kaynaklı krizli durumlar açığa çıkartabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Finansal kaynaklarınızı ilgilendiren mevzularda kaynak arayışları içinde yeni haftaya başlayacaksınız.

Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek sizi iyi hissettirebilir.Uğraştığınız işleri tamamlamak ve eksikleri gidermek için fırsatlar yakalayacaksınız.

Yakın çevre ve kardeşler açısından süpriz gelişmeler yaşanabilir.10 Şubat Yeniayı ev hayatınızda yenilenmeler,gayrimenkul açısından kısmetli durumlar getirebilir.İkili ilişkiler ve ortaklıklar açısından ani gerginlikler yaşanabilir.

Yay ve Yükselen Yay

Gelirler&Giderler,bütçeniz ile ilgili konularda çabanız bu dönemde dikkat çekiyor.Göstereceğiniz ciddi kararlılık ve radikal atılımlarla kaynaklarınızı iyi yöneteceksiniz.Yolculuklar,eğitim,anlaşma ,yakın çevre ve kardeşler açısından hayli hareketli olaylar yaşayacaksınız.10 Şubat Yeniayı düşüncelerinizi,fikirlerinizi daha marjinal ortaya çıkartmanızı kolaylaştıracaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Burcunuzda ilerleyen Venüs&Mars ikilisinden aldığınız güç birliği desteğinde ikili ilişkiler,karşılıklı konular ve sizi tutkulu kılan işlerde makro başarı yakalayacağınız bir haftadasınız.İş¶ kontaklarınızda yükselen ivmeyle dikkat çekeceksiniz.Eksik ya da yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız.Spekülatif yatırımlarla keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.10 Şubat Yeniayı finansal kaynaklarınızı daha istikrarlı yönetmenizi sağlayacaktır.

Kova ve Yükselen Kova

İletişim sihirbazı Merkür’den aldığınız destekte yeni haftada yeteneklerinizi daha rahat ortaya çıkartıp dikkat çekeceksiniz.Düşüncelerinizde ve fikirlerinizde derinleşerek ikna edici davranışlar içinde tutumlar göstereceksiniz.Geçmişten kalan tamamlanması gereken mevzuları ele alıp değerlendireceksiniz.10 Şubat Yeniayı bireysel dönüşümler adına keyifli başlangıçlar getirecektir.

Balık ve Yükselen Balık

Bu dönemde gruplar,arkadaşlıklar ve sosyal konular açısından hareketli,yoğun günler yaşayabilirsiniz.Gruplar içinde iletişime önem vermeli;ilişkilere özenle yaklaşmaya çalışmalısınız.

İşleriniz ile ilgili tam olarak göremediğiniz ya da farkında olmadığınız koşullar yüzünden kendinizi yönsüz hissedebilirsiniz.10 Şubat Yeniayı kolektif temalarda olumlu gelişmeler getirirken;Yakın çevrenizde kardeşleriniz veya akrabalarınızla tartışmalara girmemelisiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film:Argylle/Matthew Vaughn

1 Kitap:Yolda/ Buket Uzuner

1 Albüm: Barbie:The Albüm/Dua Lipa

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle,

farkındalıkla,anlayışla,yenilikle,dansla,şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.