Yeni haftada Venüs ve Mars burç değiştirerek karşılıklı ağırlamada olacak.

Dişil ve Eril gezegenlerin yönettikleri güçlü konuma geçişleri salt bu hafta değil Mayıs ayı boyunca ilişkilerden kariyer hayatına birçok yaşam alanlarıyla ilgili konularda belirsizliği ortadan kaldırırken çok daha net bir düzleme geçiş konusunda destekleyici etkide çalışacaktır.İnsiyatif alarak harekete geçenlere bonus yararlı olacaktır.

Haftaya damgasını vuran açısal kombinasyonlar

☆Venüs-Plüton kare,

☆Mars+Plüton altmışlık,

☆Venüs+Juno üçgen kontaklar olacaktır.

Bu bağlamda yeni haftamız da gelecek odaklı cesur,kararlı bir tavır ortaya koyabiliriz.Finansal açıdan süprizli olaylar gündeme gelebilir.

Arkadaşlıklar,gruplar içinde keyifli vakitler geçirerek entellektüel paslaşımlar yapabiliriz.

Sevdiklerimize,sahip olduklarımıza güvenle,sadakatle sahip çıkarak değer bileceğimiz önemli deneyimler yaşayabiliriz.

Esenliklerle

İYİ HAFTALAR:)

Genel Burç Yorumları 

Koç ve Yükselen Koç

Hayatınıza daha fazla hareket ve girişimin geldiği günlerdesiniz.Bireysel alanda bekleme içinde olduğunuz konuları artık daha rahat ilerletebilirsiniz.Birikimlerinizi ve maddi durumunuzu daha iyi hale getirebileceğiniz imkanlar kazanabilirsiniz.4 Mayıs civarında bazı geçmişte kalan konuları kapatmak ve duygusal açıdan arınmak için uygun koşullar bulabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Venüs’ün desteğinde bireysel konulara daha iyi odaklanma ve yeteneklerinizi gösterme konusunda şanslı bir dönem yaşayacaksınız.Kendinizi daha korkusuz,kararlı ve yeni isteklere odaklı bulabilirsiniz.

Kişisel yeteneklerinizi kullanma imkanınız var.Ancak bu dönemde kimi zaman düşünmeden atılan adımlar ya da riskli girişimler sizi huzursuz da edebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu dönemde gruplar,arkadaşlıklar açısından full tempolu,enerjik ve canlı olabileceğiniz koşullar var.Yeni projeler ve gelecek yönünde yeni ümitler dikkat çekebilir.Aşk hayatınızda ise koşullar daha karmaşık ya da belirsiz olabilir.4 Mayıs civarında özellikle sorumluluklarla ilgili nedenler yüzünden kendinizi fazladan yük altında hissedebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Güneş ve Venüs desteğinde yeni kazançlar ve size yeni beklentiler getiren durumlarla haftaya başlayacaksınız.İş hayatınızda rekabetler ortaya çıkabilir.Üst otorite figürleriyle iletişime dikkat etmeye çalışın.Finansal olarak birikimlerinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz.4 Mayıs civarında ise yabancılarla ilgili konular ya da düşüncelerinizi netleştirmeniz gereken konular sizi daha fazla oyalayabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yeni haftada iş hayatınıza yönelik konular ve girişimler dikkat çekiyor.Bu dönemde mesleğinizde ve statünüzde olumlu adımlar atabilirsiniz.Karşılıklı konuları iyi yönetmeye,dengede kalmaya özen göstermelisiniz.4 Mayıs civarında ise sizi psikolojik açıdan bağlayan ya da ortaklı konularda hassas kılan bazı huzursuzluklar olabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Bu yeni dönemde gündeme gelen riskleri ve kimi zaman endişe yaratan koşulları daha iyi ve soğukkanlı yönetmeye çalışmalısınız.Hayatınıza girebilecek olan yeni insanlar ya da yabancılar daha olumlu haberler,yeni ümitler getirebilir.1 Mayıs civarında çalışma,hizmet ve düzenle ilgili konularda çaba içinde olabilirsiniz.Finansal konulara daha özenli yaklaşmaya bakmalısınız.4 Mayıs sonrası ise özellikle karşılıklı konularda ve ilişkilerde daha düşünceli ve meşgul olabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Evlilik ve ikili ilişkilerinizde kritik bir dönem başlamakta.Yeni değerlendirmeler ve muhasebeler yapabilirsiniz.Denge kurmak ve ilişkileri yönetme konusunda daha sakin,dengeli olmalısınız.

Ortaklı kazançlar konusunda karlı çıkacağınız olaylar gündeme gelebilir.4 Mayıs civarı özellikle zaman alan işler ya da fedakarlık gerektiren durumlar dikkat çekiyor.Başkalarının etkisi altında kalmadan hareket etmelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Hizmet,çalışma ortamı ve sağlıkla ilgili konulara bu dönemde zihninizi odaklı tutabilirsiniz.İş hayatınızda yeni adımlar ve çabalar dikkat çekiyor.İkili ilişkilerden gelen fırsatlar ve teklifler de sizi mutlu edecektir.

Aşk hayatınıza dair sizi harekete geçiren daha fazla fırsatlar elde edebilirsiniz.4 Mayıs civarı sevdiklerinizle ilgili konularda ya da çocuklarınızla ilgili şaşırtıcı şeyler yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Venüs desteğinde 6.ev çaplı çalışma ortamınız,iş düzeniniz ve sağlıkla ilgili konularda bu dönemde gayet keyifli olaylar yaşayacaksınız.Daha yapıcı ve üretken olacaksınız.Tutkularınızı,duygusal zekanızı daha etkileyici şekilde gösterebilirsiniz.1 Mayıs civarında yakın çevrenizle planlar yapmak ve düşüncelerinizi aktarmakla ilgili çabalar gündeme gelecektir.4 Mayıs civarında evinize,ailenize yönelik konularda çabalar dikkat çekiyor.Toprak,aileden kaynaklanan konularda bitişler,başlangıçlar gündeme gelebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu dönemde hayattan daha fazla keyif alma ve sevdiğiniz işlere odaklanma fırsatı ön planda olacaktır.Aşk hayatınıza dair mutlu mesut gelişmeler yaşanacaktır.Çocuklarınız ile ilgili konularda olumlu haberler gelecektir.Ev hayatınıza dair daha fazla çaba ve mücadele yaşanabilir.4 Mayıs civarında ise yakın çevrenizde olup bitenler sizi daha hassas ve etki altında bırakabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Ev hayatınız,toprak,gayrimenkullerle ilgili konularda

 ya da ailenizi ilgilendiren mevzularda bu dönemde olumlu destekler altındasınız.Toprağa yönelik işlerde,gayrimenkul ile ilgili projelerde kazançlar elde edebilirsiniz.Aileniz ve kardeşlerinizle önemli kontaklar kurup;planlar yapabilirsiniz.4 Mayıs civarında parasal konularda dikkat etmelisiniz.Gereksiz masraflardan uzak durmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık

Yılın bu döneminde düşüncelerinizi daha yaratıcı şekilde ifade etmek ve yeni iletişim olanakları yaratmak mümkün.Görüşmeler,yazışmalar ve belgelerle ilgili konular sizi olumlu etkileyecektir.

Parasal girişimlerinizi hızlandırıp;cesur kararlar alacaksınız.4 Mayıs civarında kişisel konularda geride kalmış olan şeyleri yeniden düşünebilir ve duygusal alanda daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Immaculate/Michael Mohan

1 Kitap: Bu da Geçecek/ Dr.Julia Samuel

1 Albüm: NOİ/Eros Ramazzotti 

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle,

farkındalıkla,anlayışla,yenilikle,dansla,şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.