Yeni haftada Gökyüzünde toprak elementi Boğa burcundaki gezegenlerin Hava elementi üyesi İkizler burcuna ilerlediğini göreceğiz. Yaşantımızda daha fazla hareket,iletişim yoğunluğu,inisiyatif alma,esneklik,orjinallik içeren koşullar öne çıkacaktır. Persona ve bilinç arasında ikilemler olacaktır. Tutulma hattını tetikleyen 23 Mayıs Yay Dolunay’ının gökyüzünden yeryüzüne izdüşümünde ise karşılaşmalar,karşı karşıya gelme ve yüzleşmeler vuku bulacaktır.Dolunay özellikle karşılıklı konularda,ilişkilerimizi zenginleştirmek ve geliştirmek yönünde güzel,ilginç fırsatlarını renkli bir yelpaze gibi sunacaktır.Dürtüsel ve güdüsel tepkilerden kaçınarak mantıklı hareket etmek önem kazanacaktır.

26 Mayıs Jüpiter’in İkizler burcundaki 

 1 yıllık yolculuğu boyunca ise entellektüel bilgiye önem verirken;iktisadi,felsefi ve ilmi konulara merakımız artacaktır.İletişim,medya,eğitim,pazarlama,

seyahatler vb.Merküryen konularla meşgul olacağız.

Hafta boyunca gökyüzü dinamiklerinde olumlu açı kalıpları baskın çalışsa da dürtüsel dolunay gerginliklerine mahal vermezsek;süprizlere açık,çok renkli ve hareketli bir hafta deneyimleyeceğiz.

Zamana bağlı şekillenen kadersel döngülerin içinde,özgür iradenizle neler yapabileceğinizi seçme şansı yaşayacağınız; farkındalıklı,adil,dürüst bir dolunay döngüsü diliyorum.

Güzellikler,

Esenlikler,

İYİ HAFTALAR!

Genel Burç Yorumları 

Koç ve Yükselen Koç

Yeni haftada kazançlarınız ve imkanlarınız yönünde daha fazla verimlilik elde etmek isteyeceksiniz.Sizi maddi açıdan daha iyi hale getirebilecek olanakları rahatlıkla değerlendireceksiniz.23 Mayıs’taki Dolunay özellikle hareket,yenilik ve yabancılarla ilgili konularda bir dizi sonuç getirecektir.Seyahatler,ziyaretler ve görüşmeler hayatınıza keyif ve yenilik getirecektir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Burcunuzda ilerleyen gezegenler size yeteneklerinizi kullanma yönünde oldukça güçlü enerjiler sağladı.Şimdi bu dönemde gelirlerinizi ve kaynaklarınızı olumlu yönde etkileyebilecek değişikliklere gideceksiniz.Avantajları iyi kullanmaya bakmalısınız.Maddi konularda yeteneklerinizi seferber edeceksiniz.23 Mayıs’taki Dolunay mali konulara,eşinizin parasal durumuna ve ortaklıklarla belirli hassasiyetler getiriyor.Stres yapmadan enerjinizi daha verimli yönde kullanmaya çalışmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler 

Zihinsel açıdan üretkenliğiniz arttığı bir haftadasınız.Kendinizi rahatlıkla göstereceksiniz.

Güneş’ten aldığınız destekle daha canlı,enerjik hissedeceksiniz.23 Mayıs’taki Dolunay etkisinde karşılıklı konular,evlilik ya da ortaklıklar konusunda daha çok şey yapmak isteyebilirsiniz.Aynı zamanda yaratıcı olduğunuz uğraşlar,aşk ve mutluluk açısından oldukça hareketli günler yaşayabilirsiniz.

Eşinizle ilgili ya da ortaklıklar düzeyinde yeni sonuçlar,hassasiyetler gündeme gelecektir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Güneş’ten aldığınız destekte iş&düzen konularında yeni haftada daha fazla çaba sarfedeceksiniz.Düşüncelerinizde ve fikirlerinizde sizi hassas kılan,uğraştıran durumlar olabilir.Düşüncelerinizi pratik olacak şekilde organize etmeye çalışmalısınız.23 Mayıs’taki Dolunay özellikle sağlık,düzen ve uğraşı gerektiren konulara focuslanmalısınız.Aşk hayatınıza dair karmaşık durumlar yaşanabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Son zamanlarda iş hayatınız ve mesleğiniz açısından pozitif sonuçlar getiren imkanlar dikkat çekiyor.Şimdi bu dönemde sosyal alanda ve arkadaşlıklar içinde daha fazla şey paylaşabileceğiniz ve sizi dışa dönük kılan koşullar var.23 Mayıs’taki Dolunay sizi mutlu edebilecek bir konuyu öne çıkarabilir.Sevdiklerinizle ilgili konulara da daha fazla zaman ayırabilirsiniz.Aşkta,sevdiklerinizle ilgili konularda önemli sonuçlar ve değerlendirmeler yapacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Bugünlerde kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok yeni imkan içinde olabilirsiniz.Hayata daha pozitif ve esnek şekilde bakabilirsiniz.Ortak kazançlar ve işle ilgili ilerlemelerde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

23 Mayıs’taki Dolunay ev hayatınız ve ailevi konularda bazı değişiklikler,sonuçlar getirecektir.İş ve ev arasında bir farkındalık yaratmak durumunda olabilirsiniz.İş hayatınız açısından daha aktif olabilirsiniz.İlişkiler ve ortaklıklar size yeni açılımlar sağlayabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi 

Son zamanlarda özellikle maddi konularda sizi daha fazla bağlayan ama aynı zamanda değişik fırsatlar getiren koşullar var.Kazançlarınızı tasarruflu yönetebilir,birikimlerinizi güçlendirebilirsiniz.Yeni fikirler,yabancılar ya da içerisinde uzakların ve medyanın olabileceği konularda atılımlar yapabilirsiniz.23 Mayıs’taki Dolunay özellikle iletişim,görüşmeler ve fikirlerinizi aktarmak açısından  sizi öne çıkaracaktır.Kardeşler,yakınlar ya da komşularla ilgili sonuçlar ve aynı zamanda bireysel açıdan kararlarınız dikkat çekecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu dönemde ilişkilerinizde hassasiyetler öne çıkıyor.Gizli düşmanlar ve gizli saklı durumlar içeren konularda bazı gelişmeler olabilir.Rakipleriniz sizi tartışmalı konulara veya ortamlara çekmeye çalışabilir.Otorite figürleriyle aranızı bozacak konuşmalardan kaçınmalısınız.23 Mayıs’taki Dolunay özellikle ortaklı kazançlara,eşinizin para durumuna ya da mali koşullara vurgu yapmakta.Çift durumlar kafanızı daha fazla meşgul edebilir.Bu dönemde eşinizin ya da ortağınızın kaynaklarından da faydalanabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Oldukça ilginç,enteresan ve hareketli bir dönemdesiniz.Gruplar ve sosyal alanda daha çok şey yapabilirsiniz.Çalışma ortamınızda ve işle ilgili konularda pek çok değişikliklerde elde ettiğiniz imkanı bu dönemde rahatlıkla kullanacaksınız.

23 Mayıs’taki Dolunay şahsi ve ailevi konularda önemli değerlendirmeler,sonuçlar getirebilir.Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanacaktır.İkili ilişkilerde  derinleşme,dönüşüm ve tutkuyu artıran olaylar gündeme gelebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Son zamanlarda hayatınıza olumlu yansıyan ve güveninizi arttıran pozitif gelişmeler var.Çalışma hayatınızı ve işle ilgili konuları öne çıkaran değişiklikler gündeme gelebilir.İşle ilgili konularda verimli yoğunluklar yaşayabilirsiniz.23 Mayıs’taki Dolunay ise sizi bağlayan konulara ve uyum göstermeniz gereken şartlara işaret ediyor.Düzen,iş hayatınız ya da fedakarlık getiren koşullar üstünde daha çok durabilirsiniz.Mesleki işler,medeni durumunuzu ilgilendiren konularla önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Bu dönemde yeteneklerinizi daha fazla ifade etme imkanı bulacaksınız.Yeni hafta da toplumsal statünüzü rahatlıkla yükseltecek keyifli olaylar yaşayacaksınız.Aşkta,çocuklarla ve yaratıcı konularda mutlu gelişmeler olacaktır.Çocuklarla ilgili konularda iyimserlik içerikli coşkulu durumlar gündeme gelecektir.23 Mayıs’taki Dolunay özellikle gelecekle ilgili beklentiler ve sosyal konular açısından dışa dönük koşullar getirecektir.

Balık ve Yükselen Balık

Ailenize ve evinize yönelik konular bu dönemde sizi daha fazla meşgul edebilir.Yakın çevrenizde ve iletişim,eğitim alanında yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.Fırsatları uyanık bir şekilde değerlendirmeye bakmalısınız.Ortaklı işlerde kazançlı çıkacağınız süpriz durumlar yaşanabilir.23 Mayıs’taki Dolunay ise işinizle ilgili bir sonuç ve önemli bir değerlendirmeye vurgu yapıyor.Ev hayatınızda da sizi meşgul eden koşullar olabilir ve evde güzellik yaratmak keyifli olabilir.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film:Redeeming Love/D.J Caruso            

1 Kitap:Savaşları,Kralları ve Fiilleri Anlat Onlara

                      Mathias Enard

1 Albüm: KEYS II/ Alicia Keys 

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle,

farkındalıkla,anlayışla,yenilikle,dansla,şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.