Yeni haftada Venüsyen enerjilerde ikili ilişkiler, aşk&meşk işleri, finansal mevzular açısından hareketli ve önemli koşullar gelişiyor.

Değer verdiğimiz konular ve şahıslarla ilgili yeni adımlar atabiliriz. Dişil konulara yönelik hakimiyetin daha fazla olduğu gündemler dikkat çekecektir.

Haftanın ilk yarısında hazırlık aşamasında koşullar günlük rutinimizi hareketlendirirken; iletişim, eğitim ve çok yönlülük içeren konular yaşam tempomuzu canlı, verimli kılacaktır. Düşüncelerimizi baharat çeşnileri gibi şekillendirmeye, çeşitlendirmeye ve renklendirmeye bakalım.

6 Haziran’daki İkizler Yeniayı haritasında Terazi burcu yükselirken Venüs’de Yeniay ile dış kavuşumda olacak.5 duyumuza hitap eden konulara bir mıknatıs gibi çekileceğiz. Sosyal açıdan renkli, görüşmelerimizi hızlandıran ve bizi daha meraklı kılan ortamlarda yer alacağız. Sosyal medya aktiviteleri, eğitim&öğretim çaplı tez ve ödev teslimleri,başvurular ve önemli imzalar adına özellikle Yeniay sonrası 9-12 Haziran arası extra güçlü, verimli, bereketli olacaktır.

Bu zaman dilimlerini önemli işleriniz,girişimleriniz için

kullanıp değerlendirebilirsiniz.

Yeniay Haritasında genel olarak hava elementi kombinasyonları çok yüksek olduğu için önümüzdeki 15 gün boyunca her olaya tamamen analitik, rasyonel ve tarafsız yaklaşmaya özen göstermeliyiz.

Duygusal zaaflara kapılmadan gerçekçi, mantıklı, çözüm odaklı

hareket etmeye çalışmalıyız.

Özgüvenli, dinamik, sosyal, keyifli ve renkli bir Yeniay döngüsü diliyorum.

İYİ HAFTALAR!

Genel Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç

Yeni haftada yakın çevrenizde canlılık, görüşmeler ve ziyaretler bir hızlı tren gibi yüksek tempolu hız kazanacaktır. Eğitsel alanda olumlu fırsatlar, kafaca meşguliyetler ruhunuzu yorabilir. Bu dönem tam olarak öngöremediğiniz koşullar, düşüncelerinizde korku ve kendi kendini engellemeye de işaret edebilir. Yeniay düşüncelerinize ve planlarınıza yeni boyutlar kazandıracaktır. Karşılıklı konular ve anlaşma gerektiren durumlar aniden ortaya çıkarak sizi diplomasiye yöneltebilir. Yapıcı, çözüm odaklı olmaya çalışmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Maddi koşullar, kazançlar ve harcamalar açısından oldukça hızlı bir hafta deneyimleyeceksiniz. Harcamalarınızda müsrif ve ihmalkâr olmamalısınız. Yeniay etkisinde Gruplar içerisindeki sorumluluklara dikkat ederek titiz, detaylı planlamalar yapmaya özen göstermelisiniz. Mesleki açıdan olumlu fırsatlar kazanabilirsiniz. İş&çalışma rutinleri, hizmet ve düzen konularında önemli kararlar alabilirsiniz. Fikirlerinizde ve düşüncelerinizde daha pozitif kalmaya özen göstermelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Burcunuzda meydana gelen hareketlilik sizi daha heyecanlı, iyimser, hareketli ve girişken kılacaktır. Özgüveniniz sükse yapacaktır. Kişisel yeteneklerinizi çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Toplum önünde daha fazla dikkat çekip, ilgi odağı olabilirsiniz. Yeniay ruhsal potansiyelinizi pek çok konuda uyandıracaktır.

Aşkta ve yaratıcı alanda doyumlu mutluluklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi sınırlamayın, serbest bırakın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu dönemde düşüncelerinizi, kafanızda biriken şeyleri toparlamaya çalışabilirsiniz. Gizli kalan ya da görmezden geldiğiniz durumlar nedeniyle bu dönemde bazı sıkıntılar veya yanlışlıklar gündeme gelebilir. Kimi zaman dedikodular ya da ilişkilerle ilgili konular sizi daha hassaslaştırabilir. Yeni haftada

İş ve hedef odaklı hareket edip, başarılı koşullar kazanabilirsiniz.6 Haziran Yeniayı ev ve sevdiklerinize yönelik konuları daha fazla gündeminize taşıyabilir. Duygularınızı iyi yönetmeye özen gösterebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yeni haftada sosyal açıdan sizi daha canlı, renkli ve pozitif kılan gelişmeler var. Gruplar içinde ve gelecekle ilgili beklentilerinizde yenilikler, olumlu düşünceler dikkat çekiyor. Yakın çevrenizde ve görüşmelerde sizi hareketlendiren keyifli olaylar yaşayabilirsiniz.6 Haziran Yeniayı hayatınıza pek çok açıdan hızlandırıcı, yenileyici etkiler getirecektir. Sözlü iletişiminizle dikkat çekeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bugünlerde özellikle sorumluluklar ve iş odaklı konular, fırsatlar gündeme gelmekte. Kendinizi göstermek açısından olumlu koşullar var. Aynı zamanda statünüzü, evliliğinizi ve ilişkilerinizi de yakından etkileyebilecek imkanlar elde edebilirsiniz.

6 Haziran Yeniayı kendinizi göstermeniz açısından hareketli koşullar getiriyor. Kararsızlıklar handikapı içinde boğulmamalı, cesur girişimlerde bulunmalısınız. Hedeflerinize odaklanarak yeni hamleler yapmalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

İkizler burcundaki Yeniay size olumlu düşünceler, yaratıcılık ve kendinizi daha cool göstermek açısından fırsatlar getirecektir. Duygusal açıdan önemsediğiniz konularda daha başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda yeni insanlar ve uzaklarla ilgili konularda kendinizi geliştirmeniz yönünde ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenerek, acele etmeden hareket etmelisiniz.

Sağlığınız açısından sıvı alımına daha fazla önem vermelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu dönemde kafanızı kurcalayan durumlar, birden fazla alternatif sizi daha endişeli kılabilir. Finansal işler, bankalarla ilgili konular ya da başkalarından beklediğiniz imkanlar üstünde daha fazla düşünebilirsiniz. Pek çok yeni fırsat gündeme geliyor. Ancak bu dönemde arka planda ya da gizli kalan durumlar da öne çıkabilir.6 Haziran Yeniayı daha dikkatli hareket etmenizi işaret ediyor. Çift durumlar açısından uyanık olmalı; evrenin size görünür kıldığı şaşırtıcı mesajlarından ve işaretlerinden ilham alabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Hayatınızda son 6 aydır söz konusu olan koşullar değişiyor. Bugünlerde önemli sonuçlar ve muhasebeler öne çıkacaktır. İlişkiler üzerinden yeni fırsatlar, evliliğinizi ya da ortaklığınızı etkileyen konularda hızlandırıcı olaylar gündeme gelecektir. Teklifleri rasyonel bir akılla değerlendirmeye çalışmalısınız.6 Haziran Yeniayı ile beraber yeteneklerinizi rahatlıkla konuşturabilirsiniz.

Finansal açıdan kazançlı olaylar yaşayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugünlerde dikkatinizi zaman alan işlere, çalışma hayatındaki değişikliklere daha fazla odaklayabilirsiniz .Genel olarak günlük düzen, hizmet, sağlık vb. konular nedeniyle oldukça çaba içinde olabilirsiniz. Mesleki konularda dikkat çekeceksiniz.6 Haziran Yeniayı yeni iş teklifleri, yeni projeler, yeni networkingler getirecektir. Daha cesur, inisiyatif odaklı olmak sizin için faydalı olacaktır.

Kova ve Yükselen Kova

İkizler burcundaki gezegenler sizi kendinizi daha fazla anlatma imkanı, yaratıcılık ve aşk hayatınıza da olumlu yansıyan enerjiler getirmekte. Yeteneklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok çabanızı ve mücadelenizi şimdi olumlu yönde sonuçlandırabilirsiniz.6 Haziran’daki Yeniay aşk, çocuklar ve mutluluk içerikli konulara vurgu yapıyor. Kendinizi yenilemek, imaj değişimi ve kişisel bakımlar yapmak adına kullanabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Bu dönemde kişisel cephede özellikle özel hayatınızda ve ailenizi ilgilendiren konularda ilginç

değişiklikler gündeme gelmekte. Eve yönelik hareketlilikler, pozitif değişiklikler yaşanacaktır. Ailenizle daha fazla olumlu yönde meşgul olacaksınız.6 Haziran Yeniayı ortaklı işler ve eşinizin para durumuyla ilgili konuları da hareketlendirecektir. Toprağa yönelik konularda belirli fırsatlar elde edeceksiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Furiosa:A Mad Max Sağa

               George Miller

1 Kitap: Hasret/Canan Tan

1 Albüm: Collaborations/Justin Timberlake

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle,

farkındalıkla,anlayışla,yenilikle,dansla,şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.