Gökyüzü vizyonunda yeni haftanın önemli enerji kombinasyonları Hava elementi Kova’nın tematik vurgusundan yavaş yavaş Su elementi Balık temasına doğru evrimleşmeye başlayacaktır.

Güneş ve Merkür ikilisinin Balık burcundaki yolculuğu merceğimizi duygusal konulara yöneltecektir. Duygusal açıdan bir Okyanus’un derin sularındaki yüksek basınç ve soğuk sıcaklıkları gibi spiritüel olaylar yaşatacaktır. Yaşadığımız olaylara daha ruhsal, derin ve çok boyutlu bakabiliriz. Ancak bir yandan da aşırı duygusallık, gelgitler ve kurban & kaçış psikolojisi de görülebilir.

22 Şubat’ta yan yana gelen Venüs ve Mars bu dönemde ikili ilişkilere daha bağımsız, marjinal ve tutkulu bir atmosfer getirirken; eril & dişil dengesini ortak payda da bulma ve ilişkilerde sorunları çözme adına özel fırsatlar sunacaktır.

24 Şubat’taki Satürnyen Başak Dolunayı ise iş & hizmet, günlük rutinler, sağlık, evcil hayvanlar vb. konularda idrakli farkındalıklar geliştireceğimizi gösteriyor. Sıcak & Soğuk çatışmalardan, sinirsel gerilimlerden, egosal agresiflikten uzak kalarak empatiyi ve hoşgörüyü önemseyecek tutumlar göstermeye bakalım. Sağlık açısından özellikle detoks, diyet, arınma & bırakma için destekleyici enerjiler altında bağırsak sağlığına iyi gelecek probiyotik, fermente gıdalar tercih edebilirsiniz.

İdrak ve Bilinçli Farkındalıkla

İYİ HAFTALAR,

İYİ DOLUNAY’LAR:)

GENEL BURÇ YORUMLARI

Koç ve Yükselen Koç

Yeni haftada sosyal alanda, gruplar içinde daha aktif ve heyecanlı davranabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Ev ve aile hayatınıza yönelik konularda daha fazla mücadele, çaba sarf edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi, fikirlerinizi daha iyi organize etmeye bakmalısınız. 24 Şubat Dolunayı 6.ev çaplı hizmet odaklı konularda düzeninizi etkileyen önemli farkındalıklar getirecektir. Gereksiz tartışmalardan ve polemiklerden uzak durun, ruhsal enerjinizi koruyun!

Boğa ve Yükselen Boğa

Yeni haftada kariyer, kamusal imaj ve itibar yönetimi adına yükselen enerjiler altında destekleneceksiniz.

Yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konularda hassasiyetler yaşanabilir. İş hayatınızdaki ilişkilerinizi daha profesyonel yönetmeli; duygusal davranmamalısınız.24 Şubat Dolunayı 5.ev çaplı aşk hayatınız, çocuklar ve yaratıcı olduğunuz bir konuda özel sonuçlar kazanmanızı kolaylaştıracaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu dönemde kendinizi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek adına farklı açılımlar içinde haftaya başlayacaksınız. Yeni ve yabancı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. Aşkta ve ilişkilerinizde sizi heyecanlandıran olaylar yaşayabilirsiniz. 24 Şubat Dolunayı 4. ev çaplı ev, aile, güvenlik ve aidiyet konularında yorgunluklar getirebilir. İş ve ev arasında yeni bir denge kurabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Duygusal açıdan bol testli ve dönüşümlü bir hafta yaşayacaksınız. Ortaklı işler ve parasal konular gündeminizi daha fazla meşgul edecektir. Endişe ve korkularınızı aşacak olaylar yaşayacaksınız. Bireysel konularda cesur girişimlerle güçlü ilerlemeler elde edeceksiniz.24 Şubat Dolunayı özellikle zihninizi meşgul eden konularda önemli detayları size gösterecektir. İletişim kontaklı başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugünlerde karşılıklı konular, görüşmeler ve evlilik hayatınızı ilgilendiren mevzular sizi meşgul edebilir.

Aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde manipülatif durumlara karşı; fevrilikten uzak kalarak daha sakin, dengeli kalmaya çalışmalısınız. İlişkilerde kıskançlık, çekişme ve zıtlaşmalardan uzak durmalısınız. Karşılıklı konularda akılcı, sağduyulu olmaya bakmalısınız.

24 Şubat Dolunayı özellikle para durumunuzu ve ortaklı işleri yeniden ele alıp değerlendireceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta çalışma ortamınızda ve sizi zihnen meşgul eden konularda düzen ve organizasyon kurmaya çalışacaksınız. Sağlık, iş ve hizmet konularına daha fazla zaman ayırıp önem göstereceksiniz. Çalışma ortamınızdaki ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Laubalilikten uzak, mesafenizi koruyarak hareket etmelisiniz. 24 Şubat Dolunayı bireysel alanda ve ilişkilerinizde bazı önemli seçimler yaparak değişime gideceğinizi gösteriyor. Yurt dışı, uluslararası konular, akademik mevzular ve sosyal medya çalışmaları açısından önemli sonuçlar kazanacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Yaratıcı konular, kendinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yeni haftada sizi keyiflendirecektir. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha heyecanlı, tutkulu davranabilirsiniz.

İşinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 24 Şubat Dolunayı kariyer imajınızı etkileyen konularda yeni farkındalıklar kazandıracaktır. Miras, tazminat, nafaka, sigorta, prim kaynaklı sürpriz paralar elinize geçebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Yeni haftada iç dünyanızı ve ailevi konuları ilgilendiren pek çok değişiklik dikkat çekiyor. Özel hayatınıza ve ailenize yönelik konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yabancılar, uzaklıklarla ilgili bir konu hayatınıza özel açılımlar getirebilir. Yaratıcı alanda çabalarınız takdir toplayacaktır. 24 Şubat Dolunayı arkadaşlıklar, gruplar açısından bazı önemli muhasebeler sunacaktır.

Yay ve Yükselen Yay

Gelecek yönünde daha hareketli, hevesli ve iyimser enerjiler altında keyifli bir dönemden geçiyorsunuz. Sosyal alanda gruplar ve arkadaşlıklar içinde faal ve girişken olacaksınız.

Ev ve aile hayatınızı ilgilendiren mevzularda hareketlilikler yaşanacaktır. Eve ya da toprağa yönelik uğraşlar içinde olabilirsiniz. Yakın çevre diyaloglarında yoğunluklar gündeme gelecektir. 24 Şubat Dolunayı Hedeflediğiniz bir konuyla ilgili önemli bir sonucu ve muhasebeyi ön plana çıkartacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu dönemde iş & para odaklı önemli projeler içinde olacaksınız. Daha istikrarlı, girişken ve cesur davranabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha yaratıcı kullanabilirsiniz. Parasal kazançlarınız artarken harcamalarınızı dengede tutmaya bakmalısınız. İsraftan uzak durmalısınız. 24 Şubat Dolunayı fikirlerinizi, görüşlerinizi ve inançlarınızı anlatma yönünde size önemli bir değerlendirme ve sonuç getirebilir.

Kova ve Yükselen Kova

Burcunuzda ilerleyen pek çok gezegen hayatınızı hareketlendirirken kişiliğinizi ve gücünüzü ilişkilerinizde daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kişisel hedeflerinize ulaşma yönünde güçlü bir kararlılık gösterebilirsiniz. Sizi öfkelendirebilecek konulara daha sakin ve akılcı yaklaşmaya bakmalısınız. Finansal yönetiminizi dengeleyerek hareket etmeli; gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.24 Şubat Dolunayı sizi endişelendiren ya da travma yaratan konularla ilgili iyileştirmeler getirecektir.

Balık ve Yükselen Balık

Haftaya gizlilik içinde sessiz başlasanız da 20 Şubat sonrası kendinizi daha istekli, yaratıcı ve keyifli hissedeceksiniz. Gruplar ya da sosyal konular açısından kıskançlıklar gündeme gelebilir. Aşkta ve ilişkiler adına kafa karıştırıcı durumlara karşı daha uyanık olmalısınız. Kurnaz tiplere dikkat etmelisiniz.

24 Şubat Dolunayı evlilik hayatınıza dair yepyeni bir denge getirecektir.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Madame Web/ S.J Clarkson

1 Kitap: Tanrıçalar ve Tanrıça’nın Dönüşümleri

                       Joseph Campbell

1 Albüm: Broken By Desire To Be Heavenly Sent

                          Lewis Capaldi

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın. Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, yenilikle, dansla, şiirle kucaklayın.

Gökyüzü dilini takip edin ve hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.