Yeni haftaya Dolunay’ın etkisiyle tezat gezegenlerin enerji kombinasyonlarında özgüveni ve iyimserliği yüksek volümlerde başlayacağız.

Enerjiler duygusal lezyonları, endişeleri, zihnimizde birikmiş olan detayları, gerginlikleri daha organize, planlı yönetmemizi ve gereksiz detaylardan sıyrılıp kurtulmamız gerektiğini vurguluyor. Pratik olmak, düşüncelerimizi toparlamak ve elimizdeki bilgileri daha etkin ve yetkin kullanmak durumundayız. Abartılı tavırlardan, her türlü müsrif eğilimlerden uzak kalmaya çalışmalıyız.

28 Şubat’ta İletişim koordinatörü Merkür; Güneş & Satürn ikilisiyle kavuşum açı formasyonuna girmesiyle aklımıza takılan yoğun düşünceler ve fikirler mental yorgunluğa neden olabilir. Sözlü & Yazılı iletişim yoğunlukları, karmaşık evrak işleri, kontrol & koordine edilmesi gereken mevzularda trafik hayli sıkışık olabilir. Bazı sınırlamaları ya da sorumlulukları iyi yönetmeye bakmalıyız.2 Mart civarı insani ilişkilerimizi daha iyi şekilde yönetirken sosyal çaplı eğlenceli eksantrik ve değişik olaylar deneyimleyeceğiz.

Huzurla ve neşeyle

İYİ HAFTALAR:)

Genel Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç

Psikolojik açıdan sizi bağlayan ya da kısıtlayan durumlar bu dönemde zihninizi yorabilir. İletişimsel tıkanıklıklar, gizli kalan şeyler, yönetmekte zorlandığınız mevzular öne çıkabilir. Baskı altında hissedebilirsiniz.2 Mart civarı gruplar ve arkadaşlıklar açısından yeni ve destekleyici imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Pesimistlik yerine iyimser olmaya çalışmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı daha üretken, verimli kullandığınız günlerden geçiyorsunuz. Gruplar ve sosyal alanda alabileceğiniz sorumluluklar sizi organize olmaya yöneltebilir. Disiplinli ve titiz hareket etmelisiniz.

Çalışma ortamındaki ilişkilere daha fazla özen göstermelisiniz.1 Mart civarı yeteneklerinizi kazanca dönüştürebileceğiniz fırsatlar kapınızda olacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu dönemde kariyer alanınızda gündeme gelen yoğunluklar ve karışıklıklar sizi hayli yıpratabilir. İş hayatınızda kendinizi gösterebileceğiniz günlerden geçiyorsunuz fakat gerçekçi ve sorumlu olmalısınız. İş ile ilgili belgeler ve yazışmalarda titiz olmalısınız.

Uzaklar ve yabancılarla ilişkiler açısından keyifli, renkli açılımlar deneyimleyebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugünlerde düşüncelerinizi anlatmak ve yeni insanlarla bir araya gelmek size olumlu, farkındalıklı bir bakış açısı kazandırabilir. Eğitimde, uzaklarla ilgili konularda ya da medya çaplı işlerde kendinizi daha fazla gösterebilirsiniz. Aşk hayatınıza dair ayyuka çıkan durumlar olabilir; uyanık olmalısınız.

Finansal olarak ani harcamalar çıkabilir.1 Mart civarında ise gelecek yönünde size umut vadeden ve destek verebilecek koşullar altında neşeli olacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Maddi & Manevi yönden sizi bağlayan hassas koşullar içinde haftayı karşılayacaksınız. Kimi zaman endişeler ve korkular yüzünden kendinizi yıpratabilirsiniz. Zayıf kaldığınız yönlerinizi anlamaya çalışmalısınız.

Aşkta ve ilişkiler cephesinde oldukça hareketli koşullar gündeminize gelecektir.1 Mart sonrası iş hayatınızda daha olumlu gelişmeler, destekler ve teklifler söz konusu olabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Karşıt burcunuz Balık’taki gezegenlerin yoğun enerji kombinasyonlarında ortaklı konularda, evlilikte ve karşılıklı konularda daha fazla sorumluluk, ciddiyet dikkat çekiyor. İş hayatınızda teklifler ve görüşmeler önem kazanacaktır. Ortaklı finansal konularda harcamalarınıza daha fazla özen göstermeye çalışmalısınız. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Gereksiz harcamalar yapmayın.

1 Mart civarında ise uzaklarla ilgili bir konu ya da iş hayatınızla ilgili gelişmeler size farklı imkanlar getirebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu dönemde sağlık, iş hayatı ve çalışma koşullarınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmek durumunda olabilirsiniz. Mesleki alanda meşguliyete neden olan ve yorucu olabilen mevzular ortaya çıkabilir.

Aşkta ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartma konusunda daha hırslı, maceracı olabilirsiniz.

2 Mart civarı finansal fırsatlar ya da eşinizden gelebilecek imkanlar sayesinde destek bulmanız zor olmayacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

Aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanınızı besleyen gezegen kombinasyonlarında yeni haftada kendinizi rahatlıkla göstereceksiniz. Uzun zamandır çaba gösterdiğiniz konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Ev ya da ailevi konularda sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek hassasiyetler, değişiklikler aniden ortaya çıkabilir.1 Mart civarı ikili ilişkilerinizde ortaklı imkanlar gündeme gelebilir.

Yay ve Yükselen Yay

Yakın çevrenizde, ailevi konularda bu dönemde daha fazla hareketlilik ve sorumluluk dikkat çekiyor. Ev hayatınıza yönelik hassasiyetler fedakarlıklar yapmanızı gerektirebilir. Ailenizle kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.2 Mart civarı gruplar, sosyal alanda değişiklikler ve hareketlilikler yaşayabilirsiniz. Ortaklı konular, miras, yatırımlar vb. finansal mevzularla ilgili kar marjı elde edebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu dönemde uzaklar ve yakın çevrenizle ilgili görüşmeler bazı sonuçlar, değerlendirmeler getirmekte. Eğitim, medya ve iletişim konuları vurgulanmakta ancak karşılıklı dengeleri ve ilişkileri daha hassas şekilde ele almanız gerekebilir.

İş hayatınıza dair kalıcı, uzun vadeli projelere imza atarak fark yaratabilirsiniz. 1 Mart civarı psişik yeteneklerinizi daha rahat kullanabilir; rüyalarınızdan ilham alabilirsiniz. Hem duygusal hem fiziksel şifalanma yaşayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Burcunuzda ilerleyen Venüs & Mars desteği aşkta, ilişkilerde ve yaratıcı alanda oldukça sıcak, hareketli gelişmelere sürükleyebilir. Aşk hayatınıza dair tutkular ve cesaret gündeme gelebilir.

İş hayatınızda ve finansal konularda abartıdan uzak durarak sınırlamaları iyi yönetmelisiniz.1 Mart civarı ev ve toprağa yönelik kazançlar söz konusu olabilir. Uzaklar ile ilgili konular ve yolculuklar gündeme gelebilir.

Balık ve Yükselen Balık

Burcunuzda ilerleyen gezegenlerin yoğun enerji kombinasyonlarında radikal mevzuların üzerine yoğunlaşarak şahsi kararlar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı ciddiyetle değerlendirebilirsiniz. Eşinizi, ortağınızı ya da karşınızdaki kişileri ilgilendiren bazı önemli sonuçlar ortaya çıkabilir. Kişisel sınırlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 1 Mart civarı finansal konularda spontane değişiklikler yaşanabilir.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Pandora/ Park Jung-Woo

1 Kitap: Tanrı ile Sohbet/Neale Donald Walsch

1 Albüm: RED/Taylor Swift

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, yenilikle, dansla, şiirle kucaklayın.

Gökyüzü dilini takip edin ve hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.