Temmuz ayına Satürn ve Neptün gezegenlerinin retro pozisyonlarında başlıyoruz.Dünyada hassasiyet içerikli olaylar,sansasyonel mevzular ve kimi zaman kontrol dışı durumlar bu dönemde dikkat çekecektir.Satürn retrosu zamanı yavaşlatıp geçmişi değerlendirirken ilahi adaletin tecelli ettiği karmik ödüller sunacaktır.Neptün retrosu ise kollektif temalara ve belli bir idealizm nedeniyle etki aldığımız koşullara ruhsal arınma,dönüşüm,sezgilerimizi güçlendirme,iyileşme etkisini gösterecektir.

Satürn ve Neptün Retro etkilerinde tetik aldığı noktalardan ay boyunca misyon mesajlarını gönderecektir.İnsaniyete layığını sunacaktır.

Yeni haftamızda 4 Temmuz Jüpiter Aldeberan’la, 

6 Temmuz Yengeç Yeniayı Sirius’la buluşacak.

Kalıcı ve güven dolu ilişkiler kurmak için doğru adımlar atmak,ideallerimizi gerçek kılmak,dürüst&adil ve etik olanın ödüllerini alması,yaşamımızda gerçek olan ve olmayanı fark etmek,tekrar eden kısır döngülerden çıkmak bu ay gündemimizde olacaktır.

İkili İlişkilerde korkuları iyileştirip şifalandığımız,finansal konularda tıkanmış süreçlerde açılımlar yaşanacaktır.

Sağlık çaplı ise Yengeç Yeniayı vurgusunda mide,cilt,boğazlar,bademcikler,eklemler,göğüsler,

yumurtalıklar ve rahimle ilgili sorunlar görülebilir.Diyete başlamak,perhiz,detoks yapmak,beslenme alışkanlıklarını değiştirmek,toksik bağımlılıklardan kurtulmak için destekleyici bir zaman dilimi değerlendirilir.

Faydalı,yararlı,huzurlu,mutlu,nefsinizin kölesi olmadığınız Şifalı bir Temmuz ayı ve 

Yeniay döngüsü dilerim.

İYİ HAFTALAR!

GENEL BURÇ YORUMLARI

Koç ve Yükselen Koç

Ailenizi ve yakın çevrenizi ilgilendiren konular bu dönemde sizi hassaslaştırabilir.Sürekli bir duygusala bağlayıp hüzünlenebilirsiniz.İç dünyanıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz.Taşınma,yer değiştirme vb.evinizle ilgili radikal konular gündeme gelebilir.Kira gelirleri,miras ve ailenizin desteği size olumlu yönde yansıyacaktır.

6 Temmuz Yeniayı ile birlikte evinize,ebeveynlerinize yönelik işleri rahatlıkla yapabilirsiniz.Duygusal isteklerinizi doyurmak için yüksek meblağlı harcamalar yapabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Ziyaretler,görüşmeler ve yakın çevrenizde olup bitenler haftanızı meşgul edecektir.Bu dönemde pek çok konuda cesur adımlar atma eğiliminde kendinizi göstereceksiniz.Kişisel kararlarınızı daha rahat uygulayacaksınız.Eve ve toprağa yönelik işlerde daha fazla ilgileneceksiniz.6 Temmuz Yeniay yeni fikir,plan ve projeler gündeminizi meşgul edecektir.Kendinize seyahat rotası belirleyeceksiniz.

Aracınızı,bilgisayarınızı değiştirmeye ve satmaya karar verebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Maddi durumunuzu daha iyi hale getirebilecek adımlar atacağınız özel bir haftadasınız.Ancak yanlış kararlar ya da kimi zaman elde olmayan nedenler yüzünden bazı kayıp yaratabilecek durumlar gündeme gelebilir.Önünüzü görmeden risk almamalı,sağlamcı hareket etmelisiniz.6 Temmuz Yeniayı finansal kaynaklarınızla ilgili süpriz gelişmeler sunacaktır.Garantici,akıllı hareket etmeye bakmalısınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Burcunuzda ilerleyen Güneş himayesinde olumlu düşünce yapınızla dikkat çektiğiniz,özgüveninizin arttığı özel bir dönemden geçiyorsunuz.Sevdiklerinizle ilgili konularda daha coşkulu,yapıcı adımlar atabilirsiniz.Para durumunuzu daha gerçekçi bir şekilde ele alabilirsiniz.Gruplar ve arkadaşlıklar içinde daha mantıklı hareket edebilirsiniz.Yeniay’ın gücünde kişisel girişimlerinizi cesurca bir adım öteye taşıyarak fark yaratacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan 

Bu dönemde hazırlık aşamasında olan şeyler,askıya alınan durumlar ya da sizi bekleten koşullar söz konusu olabilir.Önemli adımlar atmaktansa beklemeyi,olayların nasıl gelişebileceğini gözlemlemeyi tercih edebilirsiniz.İş hayatınızda ve parasal konularda mücadele söz konusu olabilir.

6 Temmuz Yeniayı ile birlikte bazı kabullenme gereken durumlar ve hassasiyetler gündeme gelebilir.Sezgilerinizi iyi dinleyerek,hareket etmeye çalışın.

Başak ve Yükselen Başak

Yılın bu döneminde olumlu adımlar,gelecek yönünde ümit vaat eden olaylar gündeminize yerleşecektir.Kendinizi daha pozitif hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz.Ailevi konularda buna katkı sağlayabilir.Yeniay doğmadan gözden geçirilmesi gereken bazı işler ya da arkadaşlıklar arasında sizi test edebilecek durumlar gündeme gelebilir.6 Temmuz Yeniayı etkisinde gelecek hedefleriniz,idealleriniz yönünde daha olumlu adımlar atacaksınız.Parasal konularda emeklerinizin karşılığını alacak olaylar deneyimleyebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Toplumsal statünüzü ilgilendiren fresh başlangıçlar yapacağınız bir dönemden geçiyorsunuz.İşbirlikleri,danışmanlıklar,ortaklıklar konusunda mesleğinizde daha iyi bir konuma gelebilirsiniz.Sosyal imajınızdaki değişim dikkatleri üzerinize toplayabilir.Parasal konularda daha özenli ve sabırlı olmalısınız.6 Temmuz Yeniayı gölgesinde nişan,söz,evlilik vb.konular gündeme gelebilir.Kontrol ve mükemmelliyetçiliği esneterek olumlu adımlar atabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Yabancılarla ilgili konular,eğitim,yolculuklar ve kişisel gelişiminiz açısından önemli fırsatlar döngüsünden geçiyorsunuz.Hayata daha geniş açıdan bakabilirsiniz.İkili ilişkilerinizde doğru dengeleri kurarak merkezinize dönmelisiniz.İş hayatınızla ilgili ciddi ve geri dönülmez kararlar alabilirsiniz.Yeniay ile birlikte yaşadığınız olaylara daha farklı mercekten bakıp önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.Hakkınızın yendiği bir konuda ilahi adalet yerini bulabilir.

Yay ve Yükselen Yay

Psikolojik açıdan sizi bağlayan,hassaslaştıran konularda yeni haftaya başlayacaksınız.Maddi sorumluluklarınızın arttığı bir dönemden geçiyorsunuz fakat süpriz desteklerde alacaksınız.Mal,mülk,arsa,toprak yatırımı düşünebilirsiniz.Ebeveynlerinizle ilişki modeliniz dönüşüme uğrayabilir.6 Temmuz Yeniay gücünde endişe duyduğunuz konuları rahatlıkla aşacaksınız.Finansal konularda,yatırımlar,alım&satım işlerinde süpriz güzellikler yaşanacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Senenin kritik ve önemli kararlar verebileceğiniz döneminden geçiyorsunuz.Evlilik,ortaklıklar,ilişkiler yönünde daha fazla hareket ve iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz.İlişkilerinizi ilgilendiren dönüm noktaları yaşanabilir. 6 Temmuz Yeniayı etkisinde İlişki başlangıcı,ayrılık,boşanma veya evlilik yönünde ciddi kararlar alabilirsiniz.

Danışmanlıklar,işbirlikleri kariyerinize olumlu yansıyabilir.Yatırımlar ve ortaklıklar adına kazançlı çıkacağınız olaylar gündeminize yerleşebilir.

Kova ve Yükselen Kova

Günlük işlerinizi,rutinlerinizi ve programlarınızı bu dönemde daha planlı,organize etmeye çalışmalısınız.

Zaman alan işler ve duygusal yönde sizi test eden durumlar söz konusu olabilir.Ailevi konularda yorgunluklar,küskünlükler gündeme gelebilir.Ailenize kaliteli vakit ayırmaya özen göstermelisiniz.

6 Temmuz Yeniayı ile birlikte günlük hayatınızda koşturmalarınız artabilir.Karşılıklı konuşmalara ve ve görüşmelere daha fazla özen gösterebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Hayatın güzel yönlerine açık bir dönemden geçiyorsunuz.Daha pozitif düşüncelerde olumlu titreşimler içinde hissedebilirsiniz.Aileniz,yakınlarınız,emlak konularında mutluluk ve başarı sizinle olacaktır.Ailenizin maddi kaynaklarından faydalanabilirsiniz.İş ortamınızda bazı değişiklikler olabilir.Belgelere ve yazılı evraklara dikkat ederek işlerinizi sürdürmeye bakmalısınız.6 Temmuz Yeniayı ile aşk,çocuklar ve yaratıcılık adına harika etkileşimler içinde yeniden doğacaksınız.Evliyseniz hamile kalabilirsiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: A Quiet Place:Day One

                 Michael Sarnoski 

1 Kitap: 4 Gün 3 Gece/Ayşe Kulin

1 Albüm: TRXYE/Troye Sivan

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle,farkındalıkla,anlayışla,yenilikle,dansla,

şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.