Farklı Yenilgi! Farklı Yenilgi!

Süper Lig’in 37. haftasında Antalyaspor kadrosunda kart cezalısı olduğu için kadroya alınmayan Yusuf Erdoğan, Adana Demirspor ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Tecrübeli oyucu kendi sosyal medya hesabından duygu dolu veda paylaşımı yaptı. Erdoğan “Hayatta insanı en çok zorlayan şeylerden birisidir veda etmek. Nerden nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Öncelikle birlikte mücadele ettiğim takım arkadaşlarıma, hocalarıma, bu süreçte bizimle birlikte emek vermiş olan tüm kulüp çalışanlarına ve yönetimimize; sayın Murat Sancak ve Metin Korkmaz’a ayrı ayrı teşekkürlerimi gönderiyorum.
Teşekkürün hatta minnetin en büyüğünü ise bizleri bir an bile yalnız bırakmayan, desteğini asla bizden esirgemeyen, bizleri nerede olursak olalım aynı çatı altındaki bir aile gibi hissettiren büyük Adana Demirspor taraftarına… Burada olduğum süre boyunca üzerimde emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu güzel şehirde, bu güzel taraftarla geçirdiğim günler benim için her zaman çok özel ve kıymetli olacak. Hoşça kalın Mavi Şimşekler, hoşça kal Adana Demirspor” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Galatasaray’ın Adana Demirspor’dan ayılan Yusuf Erdoğan’ı gündemine aldığı iddia edildi.

Muhabir: CEMRE BAYRAK