Erken Yaşta Evliliğe Dikkat Çekecek Film Erken Yaşta Evliliğe Dikkat Çekecek Film

Tarsus Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Kreş Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen etkinlik, mahalle halkı tarafından yoğun ilgi gördü. Çocuklar hem eğlendi hem de öğrenmenin keyfini çıkardı. Aynı zamanda kadınlara yönelik atölyelerde düzenlendi.

Rengarenk içeriklerle dolu olan yaz şenliklerinde, geleneksel çocuk oyunları, yüz boyama, mini konser, çocuk atölyeleri, el sanatları ve kadınlara yönelik atölyeler gibi çeşitli etkinlikler yer aldı. Hem çocuklar hem de aileler etkinliklerde keyifli vakit geçirdi. Ayrıca etkinliğe katılan vatandaşlara pamuk şeker, patlamış mısır, limonata ikram edildi.

Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Ali Uyan, yapılan etkinliğin önemine değinerek, “Burada çocuklarımız için etkinlikler yapıyorlar. Hizmetler bu şekilde devam edecek" dedi.

Etkinlikte çok eğlendiklerini belirten katılımcılar ise “Etkinliği çok beğendik, gayet güzeldi. Böyle etkinliklerin devam etmesini istiyoruz. Bu tür etkinlikler sayesinde sosyalleşiyoruz" dediler.

Kaynak: iha