Başkan Aydar'dan Çocuklara 23 Nisan Hediyesi Başkan Aydar'dan Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

Yüzüncüyıl Mahallesinde Nergis Bahçe Sitesindeki vatandaşlarla buluşan Başkan Soner Çetin, Sakinlerle buluşmasında, "Ayrısı gayrısı olmayan hizmet anlayışımızın karşılığını gülümseyen yüzlerde görüyorum" dedi.

Başkan Çetin, "Önümüzdeki 5 yıl durmadan, yorulmadan yine çok çalışacağız. Hizmetlerimizle huzur, refah ve yaşam kalitesini dahada yükselterek, Çukurova'mızı her alanda zirveye taşıyacağız. Bizim hizmet anlayışımızda ayrı gayrı olmaz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi  ‘Herkesin Başkanı’ olmaya çalışıyorum. Bu anlayış; bilinçli Çukurova halkı ve seçmeni tarafından gözlenmektedir. Çukurovalı inandığı, güvendiği, deneyimli  başkana oy veriyor. İnanıyorum Çukurova’da tekrar hep birlikte kazanacağız" diye konuştu. 

Yüzüncüyıl Mahallesi Menekşe Apartman sakinleriylede buluşan Başkan Soner Çetin, "Bu gün burada hemşehrilerimizin misafiri olduk. Çukurova'mızın Altın Çağı’nda parti ayrımı yapmaksızın herkese eşit hizmet götüreceğini yineleyerek ‘Herkesin Başkanı’ olmaya devam edeceğim. “Bu güzel ev sahipliği ve samimiyetlerinden dolayı siz değerli vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Huzurevleri Mahallesi Sırkıntı Apartmanı sakinleri ile iftar yaptık. Allah tutulan oruçları kabul etsin. Bize gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı Sırkıntı Apartmanı sakinlerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Muhabir: YUSUF KAHRAMAN