CHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Av. Emrah Kozay, CHP Çukurova İlçe Örgütü’nde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ve coşkuyla karşılandı.

Kozay’ın ziyaretinden saatler önce parti binasının önüne gelen vatandaşlar oluşturdukları kalabalıkla, sokağı adeta miting alanına dönüştürdü. Başkan Adayı Emrah Kozay, kendisini bekleyen kitleyle tek tek selamlaşıp, kucaklaştı.

HEP BİRLİKTE, VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Burada kalabalığa hitap eden Kozay, gösterdikleri ilgi ve verdikleri destekten dolayı herkese teşekkür etti. Kozay, “Çukurova’mızı hak ettiği yere taşımak, çocuklarımıza mutlu ve özgür yaşayabilecekleri bir kent bırakmak için, hep birlikte, var gücümüzle çalışacağız” dedi.

ÇUKUROVA’NIN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTECEĞİZ

Çukurova İlçe Başkanı Ümit Arif Özsoy ve yönetim kuruluyla da kucaklaşan Kozay, burada da partililere seslendi. Çukurova’nın yaşam kalitesini yükseltip, hak ettiği noktaya taşımak için sorumluluk bilinciyle görev yapacaklarını kaydeden Kozay, birlik, beraberlik mesajları verdi.

MUTLAKA BAŞARACAĞIZ

Kozay “Yüreği Çukurova için birlikte atan, büyük bir ailenin evlatlarıyız hepimiz. Çukurova’yı sizlerle birlikte geleceğe taşıyacağız. Çünkü size, halkımıza, bu kente ve kendimize inanıyoruz. Çok çalışacağız ve mutlaka başaracağız” diye konuştu.

KARARLIYIZ

Kozay’dan Uyumlu Çalışma Sözü! Kozay’dan Uyumlu Çalışma Sözü!

Kozay, CHP Çukurova İlçe Örgütü’nün ardından CHP Adana İl Örgütü’nü ziyaret edip İl Başkanı Anıl Tanburoğlu ve il yöneticilerini ziyaret etti. Seçim sürecinde yürütülecek çalışmalarla ilgili Tanburoğlu ve il yöneticileriyle fikir alışverişinde bulunan Kozay, “Çukurova’yı her alanda nefes alan, mutlu insanların kenti yapma konusunda kararlıyız” şeklinde konuştu.

Editör: Yusuf Kahraman