Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, YK Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ceyhan Kaymakamı Ramazan Kurtyemez’i, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’a ve Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar’a, Ceyhan Ticaret Odası Şeref Can’a nezaket ziyaretinde bulundu. ATB'nin Ceyhan'da gerçekleştirdiği ziyaretlere Metropol Medya Yönetim Kurulu Başkanı Tanır Emre Üzelgeçici de katıldı. 

Kaymakam-1

ATB Başkanı Şahin Bilgiç ve Yönetim Kurulu üyeleri, ocak ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ceyhan Kaymakamlığına atanan Ramazan Kurtyemez’i makamında ziyaret etti. Kaymakam Kurtyemez, nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. 

Whatsapp Görsel 2024 05 30 Saat 19.46.48 9D3325B5

CHP’den Ceyhan Belediye Başkanlığına seçilen Kadir Aydar’ı ziyaret eden ATB Başkanı Bilgiç ve beraberindekiler, Başkan Aydar’a görevinde başarılar diledi. Gerçekleştirilen ziyarette Ceyhan'ın güncel sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Başkan Aydar, nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Bilgiç’e teşekkürlerini iletti. 

Adana Sıcaklarına Afrikalılar Bile Hayret Etti Adana Sıcaklarına Afrikalılar Bile Hayret Etti

Whatsapp Görsel 2024 05 31 Saat 13.54.50 F54576D8

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar’ı ziyaret eden Başkan Bilgiç, Mustafa Aydar’a Ceyhan’da yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Mustafa Aydar, “Adana Ticaret Borsası ailesinin bir ferdi olmak benim için gurur verici. Nazik ziyaretlerinden ötürü başkanımız Şahin Bilgiç’e ve Yönetim Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Muhabir: CEMRE BAYRAK