Seyhan Kaymakamlığı  Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen organizasyon, 10 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da başladı.  Nazende Çoksesli korosunun verdiği konsere katılım oldukça yüksekti.

KEYİFLİ ANLARA SAHNE OLDU

01 Burda PGM’de  düzenlenen etkinlikte, kadına yönelik şarkılar ve şiirler Nazende Çoksesli koro tarafından seslendirildi. Keyifli anlara sahne olan organizasyona; Seyhan ilçesinde ikamet eden şehit anneleri,  Gazi eşleri, eşi vefat etmiş kadın yardımından faydalanan hanımefendiler,  öksüz yetim çocukların anneleri,  Aile Destek Merkezi’nde mesleki eğitim alan kursiyer anneleri ve Seyhan ilçesinde ikamet eden kadın vatandaşlar katılım gösterdi.

 ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADILAR

Kelek karpuz iade isteğine pazarcı elinde bıçakla karşı çıktı Kelek karpuz iade isteğine pazarcı elinde bıçakla karşı çıktı

Konser öncesinde Seyhan Kaymakamı Ekrem İnci ve Seyhan Kaymakamlığı  Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Dudu Ecemiş, kısa bir konuşma yaparak; yüreği anne olan tüm kadınların Anneler Günü’nü kutladılar. Bu konuşmanın ardından etkinliğe katılanlar, söylenen şarkı ve şiilerle ile keyiflendi.

Kaynak: BÜLTEN