3 gün içerisinde 7 ilçe koordinasyon merkezinin açılışına katılan İl Başkanı Azime Kocacık ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İl Başkanı Azime Kocacık yaptığı konuşmalarda şunları kaydetti; “Kıymetli hemşehrilerim; Öncelikle partimize yeni katılan üyelerimize Hoş geldiniz diyerek sözlerime başlıyorum. Artık hepimiz biliyoruz ki mevcut yönetimdekiler hem ülke idaresinde hem de belediyecilikte halkımızı yoksulluğa sürüklemiş ve halkımızı bir çıkış kapısı aramaya mecbur bırakmışlardır. İYİ Parti Adana İl Başkanı olarak, ben de bugün burada diyorum ki biz, İYİ Parti olarak tüm ilçelerimize hak ettiği huzuru refahı ve hizmeti getirmek için mutluluk getirmek için geldik inşallah tüm ilçelerimize hak ettiği huzuru refahı ve hizmeti getireceğiz”

“Sadece Maaş Ödemeye Değil, Hizmet Yapmaya Geldim” “Sadece Maaş Ödemeye Değil, Hizmet Yapmaya Geldim”

Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş, “Sevgili vatandaşlarım ilçe belediye başkan adaylarımızla birlikte 3 gündür sizlerle birlikteyim. İmamoğlu, Kozan, Feke Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Karataş ilçelerimizin Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını yaptık. Burada vatandaşlarımızla iç içe olduk. Sorunları sıkıntıları yakinen biliyorum, liyakatle yönetilmek sizin de hakkınız. Dünyanın en büyük şehirlerini, metropollerini gördüm, oralarda yaşadım. Büyükşehir nedir, nasıl yönetilir, izledim öğrendim deneyimledim. Adana başta olmak üzere insanlarımız güzel yaşam koşullarını hak ediyor. Milletimiz kutuplaşmadan bıktı, kavgaların arasında kalmaktan bıktı, Bizler iyi Parti olarak tüm sorunları çok iyi biliyoruz. Her bir vatandaşımızın derdi bizim derdimiz bizimle adalet için, refahın hakça paylaşımı için kardeşlik için, huzur için gelecek için, gelin bu yolu Birlikte yürüyelim diyorum. Size hain diyenlere de cahil diyenlere de mecbur değilsiniz hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum sizlerle birlikte başaracağız az kaldı” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi