Ceza kesilip Tahsilat Yapılamamamın Araştırılması İstendi Ceza kesilip Tahsilat Yapılamamamın Araştırılması İstendi

Sosyal belediyecilik ilke ve değerlerine uygun; insana saygılı, çevreye duyarlı, hayvan dostu, kadınların eşitlik mücadelesinin bir parçası olarak genç bir bakış açısıyla Çukurova için çalışmayı hedefleyen Genç, “Bu amaçla çıkmış olduğum bu yolda desteğinize talibim. Temayül yoklamasında sıra numaram 13” dedi.  

DERYA GENÇ KİMDİR?

1 Kasım 1993 tarihinde Adana'da doğdum. Esnaflıktan emekli, Erzincan ve Kahramanmaraş kökenli bir ailenin tek çocuğuyum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Adana'da tamamladım. Psikoloji eğitimimi Bursa Uludağ Üniversitesinde aldım. Lisans eğitimimin son yılını İtalya'da okuyarak mezun oldum. Amerika'da İngilizce dil eğitimi aldım.

Öğrencilik ve çalışma hayatım boyunca toplum yararına olan birçok projede yer aldım. Toplum Gönüllüleri Vakfı ile köy okulundaki çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kampanyalar geliştirdim. Unicef projesiyle deprem bölgesinde psikolog olarak çalıştım.

Çukurova İlçe Delegesi ve Okul Bilişim Sorumlusu olarak partide görev aldım. İl Kadın Kollarının mahalle çalışmalarında yer aldım

Editör: Metropol Gazetesi