CEMRE BAYRAK

Başkan Ergü, AK Parti tarafından Tufanbeyli belediye başkanlığına aday gösterilen Ekrem Keçe’yi tebrik ederek şu ifadeleri kullandı; 

“Şahsımı  üç kez Tufanbeyli Belediye Başkan Adaylığı ile onurlandıran, kurulduğu günden itibaren her kademesinde görev alıp güzel anılar biriktirmekten gurur duyduğum Ak Parti’mize, yola çıktığı günden bu yana yolunda yürüdüğümüz Genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve siyasi büyüklerime, şahsımı iki dönem belediye başkanı seçerek var gücümle ilçeme gayretle hizmet etme fırsatı veren çok kıymetli Tufanbeylili hemşehrilerime, işine, kurumuna ve yediği ekmeğe sadakatle, disiplin içerisinde çalışmalar yapan mesai arkadaşlarıma, desteğini ve sabırlı fedakar duruşunu esirgemeyen eşime, aileme, çocuklarıma emek ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

30 Milyonluk Vurguna Polis Engeli! 30 Milyonluk Vurguna Polis Engeli!

REST ÇEKTİ

Diğer siyasi partilerden aday olmayacağını dile getiren Ergü, “Biz başka partilerden yer ayırtmadık, yedekte parti tutmadık. Tek partimiz AK Partimiz. Lütfen davet için aramayın. Dışarıya kapalıyız” diye konuştu.

Editör: Cemre Bayrak