Köpeklerin Saldırdığı Çocuk 18 Gün Sonra Taburcu Oldu Köpeklerin Saldırdığı Çocuk 18 Gün Sonra Taburcu Oldu

İç dekorasyonu ile kentin iddialı mekânları arasında yer almayı hedefleyen İşletmeci Beyza Özaslan, her konuyla titizlikle ilgilendiklerini, Adanalıları eğlencenin doruk noktasına ulaştıracakları bir mekân hazırlığı içinde olduklarını bildirdi. Özaslan, “Değişime önce iç mimarisi ile başladık. Salud ile Adana’ya yeni bir soluk getirmek istiyoruz. Her ayrıntının üzerinde titizlik ile duruyoruz. Yemek konusunda da iddialıyız. Yemeklerimiz, soğuk mezelerimiz ile de Adanalılara hoş vakit geçirecekleri bir mekân hazırlıyoruz” dedi.  

FARKLI BİR KONSETP 
Adana’da eğlencenin merkezi haline geleceklerini belirten Özaslan, “Adanalı misafirlerimize temiz leziz bir menü sunmanın ötesinde eğlence de vaat ediyoruz. Farklı bir konsept olacak. Misafirlerimize birbirinden kıymetli sanatçılarımız ile haftanın 5 günü canlı müzik ziyafeti de yaşatacağız. Adana’mıza güzel bir mekân kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. En büyük destekçim çok sevdiğim babam, Murat Özaslan’a desteğinden ötürü çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
14 EYLÜL’DE AÇILACAK
Adana’nın saygın iş insanlarından Murat Özaslan’ın da desteğiyle kızı Beyda Özaslan’ım İşletmeciliğini üstlendiği Salud, 14 Eylül’de Süleyman Demirel Bulvar TRT binası yanında Adanalılara hizmet verecek. Biz de Metropol Medya ailesi olarak böyle güzel bir mekânı Adana’ya kazandıran Murat Özaslan ve Beyda Özaslan’a teşekkür eder, başarılar dileriz.

Muhabir: ALİYE GÜLTEKİN