SONER KAN

Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Arın, hem fiziksel, hem de mental olarak Ankara Keçiörengücü maçına çok iyi hazırlandıklarını, ancak düşündüklerini sahaya yansıtamayınca; 3 puanlık kayıp yaşadıklarını söyledi..

ZOR BİR SÜREÇ BAŞLADI

Ligin ikinci yarısındaki maçların çok zor ve çetin geçtiğine dikkat çeken deneyimli teknik adam, “Bu zorlu süreçte aynı puana sahip olduğumuz Keçiörengücü maçının da zor geçeceğini biliyorduk. Çok iyi çalıştık. Oyuncularımızı hem mental, hem de fiziksel olarak bu maça hazırladık. Rakip üzerinde kuracağımız baskı ve ikinci bölgede kapacağımız toplarla sonuca gitmek istedik, ancak bunu başaramadık” dedi..

DİREKLERE TAKILDIK

Arın, “Maça iyi başladık. Oyuncularımız istediğimiz arzu ve coşkuyu sahaya yansıtıp, beklentileri bir bakıma karşıladılar. Maçın başında yediğimiz gol, bizi biraz tedirgin etse de hemen arkasından bulduğumuz gol, bize bir hava getirdi. Oyuncularımızın coşkusu devam etti. Zaman zaman son paslarda hata yaptık. Bulduğumuz pozisyonlarda da ya kaleciye, ya da direklere takıldık. Bireysel hata sonucu topu  kalemizde gördük ve kaybettik” diye konuştu..

Moral Yemeğinde Buluştular! Moral Yemeğinde Buluştular!

BERABERE KALABİLİRDİK

Karşılaşmanın orta hakemi Feridun Daldaş’ın performansını da değerlendiren Eyüp Arın, “Zaman zaman hakemlere de kızıyoruz ama onlar da gördüğünü çalmaya çalışıyor. Genç hakemler bunlar. Artniyetli olduğunu düşünmüyorum. Bir iki pozisyonda hata yaptı ama bunlar zaten futbolun doğasında var. Biz sahada berabere bitirebileceğimiz bir maçı ne yazık ki kaybettik” ifadesini kullandı..

Editör: Soner Kan