Kurban Bayramı’nda huzurevinde kalan insanlar ziyaretçi akınına uğradı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adana Huzurevi Müdürü Nazmi Büyükyağbasan; "Brilik ve beraberlik içinde coşkulu bir bayram geçirdik. Huzurevi sakinlerimizi ziyaret eden, onların bayram sevincini yaşamasına, yüzlerinin gülmesine vesile olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Bayram Sevinci Huzurevinde Yaşandı

Bayramın coşkusunu ve sevincini paylaşmak amacıyla huzurevini ziyaret eden yetkililer ve vatandaşlar, huzurevi sakinleri ile bayramlaşıp sohbet ederken onlarla keyifli anlar geçirerek onlara bayramın neşesini yaşattı. Yaşlıların memnuniyeti ve mutluluğu, gözlerinden okunurken bu mutluluk ve coşku, ziyaretçiler tarafından da büyük bir beğeni ve takdirle karşılandı.

Ziyaretçiler huzurevinin çeşitli bölümlerini gezerek yaşlıların yaşam alanlarını yakından görme fırsatını da buldu.

Kurban Bayramı’nın paylaşma ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yansıtan bu ziyaretler, huzurevi sakinleri için unutulmaz anılara sahne oldu. Ziyaretler sırasında duygu dolu anlar yaşanırken, huzurevi sakinleri misafirlerin ilgisinden oldukça memnun kaldılar. Bayram süresince devam eden bu ziyaretler, yaş almış insanların moral ve motivasyonuna büyük katkı sağladı.

“Ölümden Çözüm Olmaz” “Ölümden Çözüm Olmaz”

Huzurevi Müdürü Büyükyağbasan'dan Teşekkür Mesajı

Adana Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Müdürü Nazmi Büyükyağbasan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Başta Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger olmak üzere bayram süresince bizleri yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyorum. Daha nice bayramları hep birlikte sağlık, mutluluk ve huzur içinde kutlamayı diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN