Birçok öğrencinin merakla beklediği LGS açıklandı.Adana Doğa Koleji öğrencisi Egemen Erkan Özkan Türkiye birincisi oldu. Hem bireysel hem de kitlesel başarıda her zaman ilk sıraya yerleşen Adana Doğa Koleji Adana'nın parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Adana Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Yılmaz, "Zorlu bir süreçti. Çok yoğun ve dolu dolu çalıştık. Ekip arkadaşlarım gece demeden gündüz demeden ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen Kampüs Müdürümüz Hacı Abdullah Kekilli'ye teşekkür ederim.Başarı hiçbir vakit tesadüf değildir.İyi bir kadro, iyi bir iletişim, çocuklarımıza yönelik sosyal etkinlikler, iyi bir mentorlük sistemi doğal olarak başarıyı getiriyor. Bizlere güvendikleri için tüm velilerimize teşekkür ederim. Başarı Doğa'da taçlanır." dedi.

KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumları Sona Erdi KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumları Sona Erdi

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adana Doğa Koleji Kampüs Müdürü Hacı Abdullah Kekilli,

"Evet, her sene yaşadığımız LGS heyecanını bu yıl da yaşıyoruz.Öncelikle sınav sonuçlarının tüm öğrenci ve velilere hayırlı olmasını temenni ediyorum.3 yıldır Türkiye birincisi çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Ortaokul Müdürümüz Deniz Yılmaz ve ekibine; bizleri yalnız bırakmayan velilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Kahramanmaraş, Gaziantep, Kayseri ve Adana Doğa Okulları Yönetim Kurulu Başkanımız Uzm.Dr.Halil Gürsoy Bey'e her zaman ve her şartta daima yanımızda olduğu için kendilerine şahsınızda teşekkür ederim.Adana Doğa Koleji olarak zirvede kalmaya devam edeceğiz inşallah.Yeterki çocuğunuzu Adana'nın "Doğa"sına bırakın." ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN