Lukaku Neden Yoktu? Lukaku Neden Yoktu?

SONER KAN

Toros Kaplanı, ligde kritik virajda.. 25 Kasım-24 Aralık tarihleri arasında oynanacak olan 5 maç, aynı zamanda da Adanaspor’un kaderini belirleyecek.. Alınacak puan ya da puanlar, turuncu-beyazlıların hedefini de net bir şekilde ortaya koyacak.. Ligde kalmak mı, ‘Play-off’ mu?.

12 MAÇTA 3 TEKNİK ADAM

Sezona deplasmandaki 2-0’lık Boluspor zaferiyle başlayan Toros Kaplanı’nda sonrasında işler yolunda gitmedi.. Ardı ardına alınan kötü sonuçlar sonrasında Teknik Direktör Özhan Pulat ile yollar ayrıldı.. Takımın başına geçici olarak, Altyapı Sorumlusu Eyüp Arın getirildi.. Arın, turuncu-beyazlılarla 3 maçta 2 galibiyet elde etti ama yönetim, tercihini Mustafa Kaplan’dan yana kullandı.. Turuncu-beyazlılar, 12 haftada 3 teknik adamla çalıştı..

LİGDE KALMAK MI, PLAY-OFF MU?

Adanaspor’da Mustafa Kaplan dönemiyse pek de iç açıcı başlamadı.. Kaplan ile turuncu-beyazlılar, deplasmanda lider Eyüpspor’a 4-1, evinde de Gençlerbirliği’ne 2-0 mağlup oldu.. Ligin ilk yarısında kalan 5 maçlık seri ise, bir bakıma Toros Kaplanı’nın ligdeki kaderini belirleyecek.. Sırasıyla Bodrum FK (D), Çorum FK, Manisa FK (D), Altay ve Bandırma (D) ile kozlarını paylaşacak olan temsilcimiz, alacağı puan ya da puanlarla da hedefini belirleyecek.. Ligde kalmak mı, yoksa ‘Play-off’ mu?.