Adanaspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, ‘Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe karşısında alınan 6-0’lık yenilgi sonrasında radikal bir karar aldı ve görevini bıraktığını duyurdu..

Tuzlaspor Hazırlıkları Tamam! Tuzlaspor Hazırlıkları Tamam!

MAALESEF OLMUYOR
Deneyimli teknik adam, sosyal medyadaki kişisel hesabından yaptığı açıklamada; “Adanaspor ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. 8 hafta boyunca takımın başında olduğum süreçte hep mücadele eden ve kazanmak için sahaya çıkan bir takım yaratmaya çalıştık. Hedefimiz her zaman puan ve puanlar toplamak Adanaspor’u iyi yerlere getirmekti. Ancak bazen bazı şeyler istediğiniz gibi olmuyor maalesef” dedi.

YOLLARI AYIRDILAR
Mustafa Kaplan, açıklamasının devamında da; “Bize destek olan herkese teşekkür ediyor ve hakkımı helal ediyorum. Bundan sonra ki maçlarda Adanaspor camiasına ve taraftarına başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.. Adanaspor’dan yapılan açıklamada da; “Teknik Direktör Mustafa Kaplan ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Mustafa Kaplan ve ekibine bugüne kadar vermiş oldukları emek için teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz” denildi..

Editör: Soner Kan