CEMRE BAYRAK

31 Mart Mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Sarıçam Belediye Başkan adayı Bilal Uludağ’ın kampanya sürecinin koordinasyonunu yürüteceği seçim irtibat ofisi açılışı gerçekleştirildi.

Çoşkulu bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşen açılışa, AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Yüreğir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir ile partililer katıldı.

Sarıçam’da 'Uludağ' Rüzgarı! Sarıçam’da 'Uludağ' Rüzgarı!

Başkan Uludağ, “Sarıçamlı vatandaşlar tekrar yetki verirlerse kaldığımız yerden devam etmeye, daha çok çalışıp Sarıçam’a hizmet etmeye ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, “Adana'mıza gerçek belediyeciliği getirmek, bu güzel şehri hakkettiği noktaya taşımak için Cumhur İttifakı'mızın paydaşları olarak milletvekillerimizden mahalle başkanlarımıza kadar, gece gündüz demeden çalışacak, 31 Mart akşamını 15 ilçemizde ve Büyükşehirde Cumhur İttifakı'mızın zafer gecesi olarak kutlayacağız” diye konuştu.   

Editör: Cemre Bayrak