13 Ruhsatsız Tabanca Ve Silah Parçaları Ele Geçirildi 13 Ruhsatsız Tabanca Ve Silah Parçaları Ele Geçirildi

MBA Okulları Adana Kampüsü Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Şule Yıldırım ve Türkçe Öğretmeni Tuğçe Çelik, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 5/A sınıfı velilerinin katıldığı ‘En Baba Maç’ başlığıyla dostluk maçı düzenledi. 12 velinin katıldığı dostluk maçında başlama vuruşunu Adanalı eski milli futbolcu, Adana Demirspor ve Adanaspor’da forma giyip kaptanlık yapan Ercan Aslankeser yaptı.

Ercankesa

Veliler arası oynanan maçın hakemliğini Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Şule Yıldırım yaptı. Yıldırım, “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftası kapsamında tutku rehberliğini yapmış olduğumuz 5/A sınıfı velilerine özel ‘En Baba Maç" adlı futbol organizasyonunu planladık. Sporun bütünleştirici özelliği ile gerçekten de çok eğlenceli ve kaliteli bir organizasyon oldu. Bizler de çok eğlendik, çok mutlu olduk. Ayrıca katılım sağlayan velilerimiz; Levent Yalçın’a, Ali Kırılacak’a, Murat Üçeş’e, Gökhan Gece’ye, Hamza Şahin’e, Murat Kaya’ya, Serkan Erol’a, Cengizhan Altaş’a, İsmail Şeker’e, Mustafa Kırılacak’a, Nuhay Aysu’ya, Fuat Özdemir’e ayrıca teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

419Mba

15-15 biten maçta dostluk kazandı. Maça, aileler tarafında ilgi yoğun oldu. Anne ve çocuklar destek ve tezahüratları ile maça ayrıca eğlence kattılar. Etkinliğe katılan veliler, Etkinliğin çok güzel geçtiğini, sadece futbol ile kalınmaması gerektiğini dile getirerek, “Okul yetkilileri diğer spor dallarıyla voleybol olsun, basketbol olsun çeşitli etkinlikler yapmalı. Çocuklar için de veliler için de muhteşem bir aktivite oluyor” şeklinde görüş bildirdi.

Muhabir: CEMRE BAYRAK