SONER KAN

Adanaspor’un iyi bir oyuncu grubuna sahip olduğunu kaydeden Teknik Patron Mustafa Kaplan, “Ancak bu tek başına yetmez. Teknik heyet, futbolcular, yönetim ve taraftarlar el ele vererek; Adanaspor’u hep birlikte hak ettiği yere birlikte taşımalıyız. Bunun için de birlik ve beraberlik içinde olmalıyız” dedi..

5 MAÇLIK KRİTİK SERİ

Ligin ilk yarısında kalan 5 maçlık seride; toplayabilecekleri kadar puan toplayıp, alt sıralardan kurtularak, kendilerine de bir hedef belirlemek istediklerini kaydeden deneyimli teknik adam, “Tam da bu noktada milli maçlar nedeniyle lige verilen ara bize ilaç gibi geldi. Çok iyi bir oyuncu grubumuz var ve milli arada da onlara kondisyon yüklemesi yapıp, ligde kalan 5 maçlık seriye en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz” yorumunu yaptı..

EL ELE VERMELİYİZ

Bir Varmış; Bir Yokmuş! Bir Varmış; Bir Yokmuş!

Mustafa Kaplan, “Takımda iyi bir arkadaşlık; birlik ve beraberlik var. Bu zorlu süreçte taraftarlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz. Teknik heyet, futbolcu, yönetim ve taraftar el ele vererek; Adanaspor’u hep birlikte hak ettiği yere birlikte taşımalıyız. Ligin ilk yarısında kalan 5 maçlık seri, aynı zamanda da hedefimizi de belirleyecek. Bunun için de puan ya da puanlar almalıyız. Alacağımız puanlar da bizi nereye götürecek; birlikte göreceğiz” dedi..