Adana’da otomotiv sektöründeki başarısıyla öne çıkan işadamı Ahmet Uzun’un oğlu Miraç Uzun, erkekliğe ilk adım attı. Galatasaray’ın efsanevi isimlerinden Hasan Şaş’ın kivresi olduğu küçük çocuğun sünnet düğünü ise, uzun süre konuşulacağa benziyor. Davete katılanların önemli bir çoğunluğu Galatasaraylı olunca da sarı-kırmızı marşlar da söylendi. Uzun ve Şaş’ın düeti, geceye de damgasını vurdu.

Sunnet2

KİVRE ‘HASAN ŞAŞ’ OLDU

Adana’da otomotiv sektöründeki başarısıyla öne çıkan işadamı Ahmet Uzun’un oğlu Miraç Uzun, erkekliğe ilk adımını attı. Dilek ve Ahmet Uzun’un biricik oğlu Miraç Uzun’un kivreliğini de Galatasaray ve Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan ve şimdilerde ‘teknik adam’ olarak kariyerini sürdüren Hasan Şaş üstlendi. Adana’nın Karataş ilçesinde düzenlenen sünnet törenine de yoğun ilgi gösterildi.

Sunnet3

UNUTULMAZ ANLAR YAŞANDI

Önceki dönem Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz da gece katılanlar arasındaydı. Obezite cerrahisi alanında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren; Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Cihan Gökler de eşi Zeynep Gökler ile birlikte geceye katıldı. Otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinin de katıldığı sünnet töreninde unutulmaz anlar yaşandı. Orkestranın seslendirdiği birbirinden hareketli parçalarla pist bir an olsun boş kalmadı.

Sunnet4

KADINLARI ŞIKLIK YARIŞI

Davetliler kimi zaman duygu dolu dansları; kimi zaman çiftetellileri, kimi zaman da omuz omuza çektikleri halaylarla parçalara eşlik etti. Kadınların şıklık ve zerafetleriyle öne çıktığı gecede; objektiflere de birbirinden renkli görüntüler yansıdı. Sünnet düğününde akrabalık ve arkadaşlık bağları güçlendirilirken, yeni dostluk köprüleri de kuruldu. Eğlence bir an olsun hiç dinmedi.

GALATASARAY MARŞLARI

Katılımcıların önemli bir çoğunluğu Galatasaray taraftarı, kivre de Galatasaraylı eski futbolcu Hasan Şaş olunca; gecede sarı-kırmızılı marşlar da söylendi. Şaş, bu sezon Süper Lig’de ‘gol kralı’ olan Mauro Icardi imzalı formayı da sıkı bir Galatasaray tutkunu olan kivresi Miraç Uzun’a hediye etti. Bu hediye karşısında büyük sevinç yaşayan küçük çocuk, Şaş’a sarılarak ona teşekkür etti.

Sunnet1-1

HASAN ŞAŞ-AHMET UZUN DÜETİ

Sıcak Toprağı Çatlattı, Ayçiçekleri Erken Kurudu! Sıcak Toprağı Çatlattı, Ayçiçekleri Erken Kurudu!

Coşkunun bir an olsun dinmediği sünnet törenine damgasını vuransa; Hasan Şaş’ın, Ahmet Uzun ile yaptığı düet oldu. Ahmet Uzun, söylediği şarkıyı hayat arkadaşı Dilek Uzun’a hediye edip, ona ve çocuklarına olan sevgisini bir kez daha gözler önüne sererken, gecede duygu dolu anlar yaşandı. İkilinin düeti, davete katılanlar tarafından uzun süre alkışlandı. Şaş, gecede solo olarak da şarkılar söyledi.

REKORLARLA ‘ŞAMPİYON’ OLDU

Öte yandan, sünnet töreninde Çukurova Metropol’ün sorularını da yanıtlayan Hasan Şaş, Galatasaray’ın şampiyonluğu, Fenerbahçe’nin Jose Mourinho transferiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şaş, eski takım arkadaşı olan; Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un, bu sezon ligde oldukça başarılı bir grafik ortaya koyarak, sarı-kırmızılıları rekorlarla şampiyonluğa taşımasının, önemli olduğunu vurguladı.

DAHA KAVGACI VE ÇEKİŞMELİ BİR LİG

Hasan Şaş, “Galatasaray’da Okan Buruk ile yola devam edilmesi en doğru karar olur. Okan’ın başarısı, bizi gururlandırdı. Ancak yeni sezonda sorumlulukları ve üzerindeki baskı daha da artacak. Fenerbahçe’nin Jose Mourinho’yu takımın başına getireceği söylentisi dahi gelecek sezonun ne kadar çekişmeli ve zorlu olacağının da bir göstergesi. Yeni sezonda daha kavgacı ve çekişmeli bir lig bizi bekliyor olacak” dedi.

SAKİN KALIP SONUCA ULAŞACAK

Tüm bu faktörlerin, Okan Buruk gibi bir teknik adamı daha da motive edeceği yorumunu yapan Şaş, “Okan Hoca, zorlanacak mı? Elbette ki zorlanacak. Okan Burak’un, yeni sezonda rehavete kapılacağını düşünmüyorum, aksine daha motive bir şekilde lige başlayacaktır. Yeni sezonda bizi daha kavgacı ve çekişle bir lig bekliyor. Okan Buruk, ‘sakin güç’ ve takımın ağabeyi. Her ne olursa olsun sakinliğini korumasını bilir. Ligdeki kavgada sakin kalıp, sonuca ulaşacak ve Galatasaray’a da 5. yıldızını takacaktır” yorumunu yaptı.

Kaynak: Çukurova Metropol Gazetesi