SONER KAN

Toros Kaplanı’nda ‘teknik’ belirsizlik!. 189 günlük bir ayrılığın ardından kulübe geri dönen, Teknik Direktör Kemal Kılıç, takımla birlikte çalışmalara başladı ama henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmadı..

bildirim_yok

Kayatepe Yönetecek! Kayatepe Yönetecek!

4 FARKLI TEKNİK ADAM

Yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala istifa edip, 1 Temmuz 2023 tarihinde görevinden istifa etmişti.. Sezona Özhan Pulat ile başlayan, turuncu-beyazlılar aradığını bulamadı ve 5 maç sonra; 5 Ekim 2023’de genç teknik adamla yollarını ayırdı.. Takımın başına Altyapı Sorumlusu Eyüp Arın getirildi.. Sonrasında Mustafa Kaplan ile anlaşıldığı duyuruldu ama O da sadece 10 maç görev yapabildi; göreve yine geçici olarak yeniden Eyüp Arın getirildi..

İMZALAR HALA ATILMADI

Turuncu-beyazlı yönetim, dikkat çeken bir hamle yaptı; yeniden Kemal Kılıç ile anlaştı.. Tam 189 gün sonra göreve geri dönen deneyimli teknik adam, Çatalan Tesisleri’nde takımla birlikte çalışmalara başladı, ancak Kılıç’ın ismi henüz resmi olarak açıklanmadığı gibi resmi sözleşme de gazetemiz baskıya hazırlandığı ana kadar, Türkiye Futbol Federasyonu’na da bildirilmedi.. Kocaelispor maçı öncesinde imzaların atılıp, resmi açıklamanın yapılması bekleniyor..

Editör: Soner Kan