Okul spor takımları ve Amatör spor kulüplerine yaptığı yardımlarla adından söz ettiren, gönüllerde taht kuran Özaslan, özellikle çocuklar ve kız takımlarına yaptığı dokunuşlar onları sokaklardan spor alanlarına çekmede, önemli bir rol üstlendi.

Adana’da Köpek Dehşeti! Adana’da Köpek Dehşeti!

Bu kadar genç bir yaşta çok önemli yardımlara vesile olması toplum tarafından da takdirle karşılanıyor. Kulüplere, okullara, çocuklara, kız çocuklarına sokaklardaki kötü alışkanlıklardan uzak durmaları adına yaptığı bu proje, şehrin dinamiklerine yerel yönetimlere çok güzel örnek olan Özaslan, Babasının yolundan gidiyor. İş insanı Murat Özaslan da geçtiğimiz yıllarda birçok takım ve okullara yaptığı yardımlar ile kamuoyunun sevgisini kazanmıştı. Beyda Özaslan ve Altan Özaslan babalarının yolundan gidiyorlar.

‘Bizde Metropol ailesi olarak bu genç yaşında bu kadar önemli güzel işlere imza atan Beyda Özaslan kardeşimizi kutluyoruz, topluma gençliğe çocuklara faydalı yararlı yanlarında destek olan Beyda Özaslan gibi hayır ve sporsever iş insanlarının çoğalmasını diliyoruz.’

Muhabir: YUSUF KAHRAMAN