Aslan, makam odasında çektiği bir video ile adaylığını duyurdu. Aslan, “Yerel seçimlerde bu güzel Karaisalımızda daha yaşanabilir bir gelecek için yola devam etmeye karar verdiğimi sizlere duyurmak istiyorum” dedi.

Saadettin Aslan, “Uzun bir süredir üzerinde düşündüğüm; ilçemizin geleceğine yapacağımız olumlu katkılara inandığım ve özellikle sizlerden gelen talepler doğrultusunda böyle bir adım atmaya karar verdim. Bu onurlu göreve devam etmek için Karaisalı Belediyesi için ‘bağımsız aday’ olduğumu resmi olarak açıklıyorum” ifadesini kullandı.

Aslan, “Değerli hemşerilerim. Bizler, vatanını, milletini, bayrağını seven milliyetçi bireyleriz. Oluşan şartlar gereği bağımsız olarak adaylığımı açıklasam da Büyükşehir Belediyesi ve meclis üyesi seçimlerinde ‘Cumhur İttifakı’na desteğimi sürdüreceğim” diye konuştu.

Saadettin Aslan, “Çıktığımız bu yolda sizlerin güven ve desteğini alıp, tamamladığımız projelere yenilerini ekleyip, yarım kalan projeleri tamamlamak adına sizlerle birlikte el ele daha güzel bir Karaisalı inşa etmek adına yarışacağıma yürekten inanıyorum” dedi.

Başkan Çetin Adana Lions Kulübü’nün Konuğu Oldu! Başkan Çetin Adana Lions Kulübü’nün Konuğu Oldu!

Editör: Soner Kan