SONER KAN

Hikmet Karaman: "Çok Üzgünüm" Hikmet Karaman: "Çok Üzgünüm"

Mavi Şimşekler’de ayrılık vakti!. Maddi kriz ve kulüp içinde yaşanan son gelişmelerin ardından, mavi-lacivertlilerden çeşitli sebepler nedeniyle ayrılan isimlere; Kaptan Benjamin Stambouli de eklendi..

7. AYRILIK YAŞANDI

Adana Demirspor’da Younes Belhanda ile başlayan yaprak dökümü; Jonas Svensson, Kevin Rodrigues, Arber Zeneli, Badou Nidaye ve M’Baye Niang’dan sonra Benjamin Stambouli ile devam ediyor.. 33 yaşındaki Fransız futbolcu, ailesinin yanında olmak istediğini yönetime iletti; yapılan görüşmede Kaptan’ın sözleşmesi, karşılıklı olarak fesih edildiği açıklandı.. Bu gelişme sonrasında da Stambouli, ülkesi Fransa’ya döndü..

KARŞILIKLI FESİH

Kulüpten yapılan açıklamada da; “Profesyonel futbolcumuz Benjamin Stambouli’nin, babasının vefatı sonrasındaki süreçte ailesinin yanında olması talebi neticesinde oyuncumuzla beraber aldığımız karar doğrultusunda karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Stambouli’ye kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz” denildi..

Editör: Soner Kan