Ayanoğlu'na Onur Ödülü! Ayanoğlu'na Onur Ödülü!

YUSUF KAHRAMAN

Çetin, “Bugün bir kez daha gördüm ki Çukurova sevdamız çok büyük, yüreklere sığmıyor” bu sevgi sokaklara meydanlara taşıyor dedi. İnanıyorum ki 31 Mart’ta bu kez kutlama yapmak için sokakları dolduracağız.Bizleri heyecan ve samimiyetle karşılayan halkımıza çok teşekkür ederim. Halkın bize olan teveccühünü, coşkusunu görmek istemeyenler, İYİ Partiden aday olacağımızı duyunca, utanmadan sıkılmadan hakkımızda gidip şikayette bulundular. Bizim meselemiz CHP’nin kurumsal kimliğiyle değil, bu gün’kü mevcut yönetimledir. Bize çok büyük haksızlık yaptılar diyen Soner Çetin sözlerine şöyle devam etti:

İYİ Partiden aday olacağımızı duyunca çok korktular. Önümüzü kesmek için ellerinden gelen her şeyi  yapmaya çalıştılar. Ancak biz bu işleri bilen biriyiz. İYİ Partiden Adaylık açıklamasını yapmadan önce, gece saat 01:30 civarı CHP’den e-devlet üzerinden istifamızı vererek, sabah erkenden noter tastikli evrağı bizat elden yetkili mercilere teslim ettik. CHP'nin burdaki iş bilmez yöneticileri aday olmamızı engellemek için saat 11'de itiraz dilekcesi götürüp verdiler. Ancak biz sabah erkenden noter tastikli adaylık dilekcemizi teslim ettiğimiz için, onlar boşa düştüler dedi.

Seçim Koordinasyon Merkezinin açılış törenine İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş Taş, Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, İYİ Parti Milletvekili Bilal Bilici,Yüreğir Belediye Başkan Adayı Bülent Alper, Sarıçam Belediye Başkan Adayı Yusuf Özer ve değişik partilerden vatandaşlar katılım sağlayarak destek sundular.

Editör: Yusuf Kahraman