Çukurova ilçesinin sorunlarına çözüm üretmek ve halkın yaşam kalitesini amaçlayarak yola çıktıklarını vurgulayan Geldi, “Çukurova, tarih boyunca hareketli topraklarıyla, kültürel zenginlik ve çalışkan insanlarıyla ön plana çıkmış bir bölgedir. Ancak; Çukurova’da son dönemde yaşanan sorunlar ve bu kötü yönetim anlayışı bu potansiyelin tam olarak değerlendirilmesini engellemiştir. Yeniden büyük Türkiye hayaliyle hareket eden Yeniden Refah Partisi olarak şeffaf adil belediyecilik anlayışını Çukurova’ya getirmek için adayız” dedi.

Baasintoplantisimustafageldi

PROJELERİMİZ HAZIR

Geldi, “Yapacağımız ilk icraatlardan birisi imar konusunda olacak. Adana’nın en gelişmiş ilçesi Çukurova aynı zamanda geçtiğimiz yıl yaşanan depremlerde en çok canımızı yitirdiğimiz ve en çok yıkımın olduğu ilçe oldu. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de imar rantıyla ilgilidir. Kaçak yapılaşmadır. Buna asla müsaade etmeyeceğiz. Öncelikli hedefimiz Çukurova’da altyapıyı güçlendirmek ve modern bir yaşam alanı haline getirmek. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye kadar her alanda kaliteli hizmet sunmak için projelerimiz hazır. Projelerimizin merkezine aile değerlerini yerleştiriyoruz. Aileye yönelik destek programları, çocukların ve gençlerin sağlıklı bir ortamda yetişmelerini sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Toplumun her kesimine eşit ve adaletli hizmet sunulmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Karataş’ta Bayram Coşkusu! Karataş’ta Bayram Coşkusu!

Çukurova ilçesinde bir restoranda gerçekleşen basın buluşmasına parti il yönetimi, merkez ilçe başkan adayları ve yoğun bir basın mensubu katılımı oldu. 

Muhabir: YUSUF KAHRAMAN