Başkan Kozay’ın Ziyaretçi Trafiği Arttı Başkan Kozay’ın Ziyaretçi Trafiği Arttı

CHP Ceyhan Belediye Başkan adayı Kadir Aydar ve Partililer ile birlikte Ceyhanlı vatandaşları selamlayan Özel, her kesimin oyuna talip olduklarını belirterek, “Biz Ceyhan’da İYİ insanların, İYİ Partililerin, yakasında güneş olanların, oradan kopmuş ama gönlünde Atatürk sevgisi olanların oylarına talibiz. Ceyhan’da yarım kalan hikayeyi tamamlamak için Kadir Aydar'ın yanında değil, kapı gibi arkasındayım" dedi.

Özel, “Tayyip Bey ittifak ortağına, hem de Necmettin Erbakan hocanın oğluna methiyeler düzüyordu. Elini kaldırıyordu. Şimdi ittifak dışına çıktı, diyor ki ‘cambaz bu’ diyor. Tayyip Bey kimseyle samimi bir ilişki kurmuyor. Hep çıkar ilişkisi, bugün oyu ona verirsen ondan iyisi yok. Yarın biraz uzak durursan hemen hainsin, teröristsin… Bu kulaklar neler duydu, ne diyor; canınız sağ olsun. Çünkü biz sadece sosyal demokratların değil; milliyetçi demokratların, muhafazakâr demokratların, bütün demokratların oyuna talibiz” ifadelerini kullandı.

Ceyhan Belediye Başkan adayı Kadir Aydar, coşkulu kalabalığa teşekkür ederek, "Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i coşkulu ve sevgi seli ile karşılayan tüm hemşehrilerime çok teşekkür ederim. 1 Nisan’dan sonra her şey çok güzel olacak" diye konuştu. 

G I33 Kn Ww A E G Bk Q

Muhabir: CEMRE BAYRAK