Sarıçam Demirspor Engel Tanımıyor Sarıçam Demirspor Engel Tanımıyor

TFF 3.Lig 4.Grupta zirvede bulunan Turuncu-Beyazlı ekibin Başkan Yardımcısı Mahir Şafak, orta hakem Sinan Dereci’nin Rizeli olduğunu ve yardımcılarının Trabzon bölgesinden olmasına bir anlam veremediğini söyledi.
Başkan Yardımcısı Mahir Şafak, böyle bir hata yapılmasının altında art niyet olduğunu ifade ederek, “Şampiyonluk yolunda önümüze engeller konulmaya çalışılıyor. Muşspor ve Orduspor maçında yaşadıklarımızı herkes gördü. Şunu kimse unutmasın, takımımız tüm çirkefliklere rağmen sezon sonunda şampiyon olacaktır. Yönetim, teknik kadro, futbolcu kardeşlerimiz ve taraftarlarımızla omuz omuza verdik. Pazar günü saat 14.00’de Tarsus Şehir Stadı’nda siyasetçilerimizi, belediye başkanlarımızı ve tüm Adanalıları yanımızda görmek istiyoruz. Şehrimizi mücadelemizle ayağa kaldırdık. Ligde kalan tüm maçlarımızı kazanacağız” diye konuştu.
Başkan Yardımcısı Şafak, Muşspor Başkanı Nevzat Kaya’nın takımını başarıya ulaştıramadığını ve beceriksizliği sonrası elinden gelen tüm çirkefliği yaptığına dikkat çekti. Şafak, “Ne yaparsa yapsın takımımız adını 2.lige yazdıracaktır. Bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Sezon sonunda hep birlikte şampiyonluk sevincini doyasıya yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Editör: Yusuf Kahraman