İYİ Parti Adana İl Başkanı Kocacık’tan istifa açıklaması; Karalama kampanyalarını kınıyorum.
İYİ Parti Adana İl Başkanı Azime Kocacık Partililerin Sarıçam teşkilatına ilişkin sosyal medya ve bazı Basın Yayın organlarında yer alan istifa haberlerine dair yaptığı açıklamalarda şunları söyledi.

İyi Partide istifaların söz konusu olmadığını belirten Başkan Kocacık; Sarıçam teşkilatımız kendi aralarında sen ben kavgasına girip, umduğunu bulamayan birkaç arkadaş istifa etmiştir.

Doğrudur; ancak söylendiği gibi büyük rakamlar değil. İYİ Parti her gün biraz daha güçlenerek yarınlara umutla bakmaya devam etmektedir. Partimizin adına ve itibarına leke sürmek amacıyla bazı yerel gazeteler ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda Adana İl ve İlçe teşkilatlarında istifa ettikleri yalanı İleri sürülmüştür. Böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtmek isterim.

“Çukurova’yı Kazanacağız!” “Çukurova’yı Kazanacağız!”

Başkan Azime Kocacık açıklamanın devamında bu yalan haberlerin karşısında şunu dile getirmek isterim ki, İYİ Parti Adana Teşkilatı olarak Adana ve tüm ilçelerimizde geniş güçlü ve mutlu bir aileyiz. Her geçen gün üye sayımız artmaktadır. Partimiz üzerinde oynanan bu karalama kampanyalarını şiddetle ve esefle kınıyorum. İYİ Parti Adana Teşkilatı olarak kamuoyundan istirhamımız bu asılsız haberlere inanmamalarıdır.

Asılsız ve yalan haberler bizleri yıldırmaktan çok daha da güçlendirmekte ve kenetlendirmektedir. Bunu da 31 Mart yerel seçimlerinde alacağımız başarılı sonuçlar nedenli haklı olduğumuzu gösterecektir.

Editör: Yusuf Kahraman