Muhtarlara hizmetler ve çalışma sistemi hakkında bilgilerin verildiği buluşmada Başkan Zeydan Karalar, Yerel yönetimin en önemli paydaşlarından biri olan muhtarlarımızla uyum ve birlik içinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Yüreğir ilçesine bağlı Akdeniz Mahalle Muhtarı Fırtına Sığırcı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın her zaman muhtarlara destek olduğunu, isteklerini kulak ardı etmediğini dile getirdi. Sığırcı, “Ben iki dönemdir Akdeniz Mahalle muhtarıyım. İlk dönemde de ikinci dönemde de Zeydan Başkanımız tüm isteklerimize elinden geldiğince dönüş sağlıyor. Bugüne kadar hem iyi günümüzde hem de kötü günlerimizde, her zaman yanımızda oldu. Kendisi halkın başkanı, elinden geldiğince cenazelerimizi kaçırmaz, düğünlerimizi, toplantılarımızı kaçırmaz. Ben ilk defa böyle bir halk adamı görüyorum” şeklinde görüş bildirdi.

Eski Adiye Binası Kozan Belediye Binası Oldu Eski Adiye Binası Kozan Belediye Binası Oldu

Yüreğir İlçesine bağlı Akıncılar Mahalle muhtarı Zekeriya Saltan, Başkan Karalar’ın kendilerinin taleplerini dinlediğini, elinden geldiğince destek olacağını bildirdi.

Muhabir: CEMRE BAYRAK