• USD 32,84
  • EUR 35,21
  • ALTIN 2.451,47
  • BİST100
  • BTC 65.530

Jandarma Haberleri

jandarma haberleri ve güncel jandarma gelişmeleri, jandarma ile ilgili tüm video, jandarma fotoğrafları ve jandarma haberleri Adana Haber Metropol Medya ile Son Dakika Adana Haberleri | cukurovametropol.com.tr sitemizde


Yurttan

Her fırsatta şehit aileleri ve gazileri yalnız bırakmayan Aydın İl Jandarma Komutanlığı, bayramda da şehit aileleri ve gazileri unutmadı.

Genel

Düzce İl Jandarma Komutanlığı trafik timleri traktör sürücülerine tarım araçlarının güvenli kullanımı ve reflektör takılmasıyla ilgili bilgiler verdi.

Adana

Adana’da İl Jandarma ekipleri tarafından Çatalan Baraj Gölünde yapılan çalışma sonucunda terkedilmiş vaziyette 300 metre misina ağı ve 60 sepet...

Asayiş

Aydın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Parkı’nda vatandaşlara başta orman yangınları olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirmede bulundu.

Asayiş

Ankara İl Jandarma Komutanlığı, Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması ile Kaçakçılığın Önlenmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında bin 100 adet Roma...

Asayiş

Tekirdağ’da Jandarma ekiplerinin yaptığı tahkikat neticesinde uyuşturucu imal ettiği belirlenen 5 kişi yakayı ele verdi.

Asayiş

Adıyaman’ın Besni ilçesinde jandarma ekipleri çok miktarda uyuşturucu madde ve silah ele geçirdi.

Adana

Adana’da jandarma ekipleri tarihi eser kaçakçılığı yönelik yaptığı operasyonda 1 kişiyi yakalarken 46 adet tarihi eser ele geçirdi.

Asayiş

Çorum’un İskilip ilçesinde jandarma ekipleri yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte iş makinesi, traktör ve motosiklet sürücülerine yönelik denetimlerini artırdı.

Asayiş

Samsun’da jandarma ekipleri serada yetiştirilen keneviri ele geçirdi.

Asayiş

Aydın’da ‘Huzur ve Güven’ uygulaması gerçekleştiren jandarma ekipleri çeşitli suçlardan aranan 3 kişiyi yakaladı.

Yurttan

Dünyanın en önemli yamaç paraşütü parkurlarından birisi olarak gösterilen Muğla’nın Fethiye ilçesi Babadağ’da her yıl binlerce yerli ve yabancı ile...