Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, bugün oynanan maçın ardından galibiyet pozunu maçı takip eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş ve İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici ve partili yöneticileri ile verdi.

Kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla Çukurova’nın Sultanları’nı kutlayan Başkan Çetin, “Sultanlar Ligindeki gururumuz Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımımızın Karayolları ile karşılaşmasını İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş, İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, İYİ Parti İl Başkanı Veysel Yıldız ve ilçe başkanları ile birlikte izledik. Karşılaşmadan 3-0 galip ayrılan Çukurova’nın Sultanlarını tebrik ediyor, bundan sonraki maçlarda başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Akkapı’da 23 Nisan Coşkusu Akkapı’da 23 Nisan Coşkusu

İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş, “Sultanlar Ligi'nde Karayolları'nı 3-0 mağlup eden Çukurova Belediyesi Kadın Voleybol takımımızı tebrik ediyorum. 31 Mart'tan sonra Adana'yı sporun başkenti yapacağız. Adana'nın hakkı daha fazlası! Çukurova'nın hakkı daha fazlası” ifadelerini kullandı.

Muhabir: YUSUF KAHRAMAN