DEM Parti Sözcüsü Doğan, parti binasında 31 Mart Mahalli İdareler Gene(DEM Parti) Sözcüsü Ayşegül Doğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’ne kendi adayları ile gireceklerini, İstanbul ve diğer illerdeki adaylarını 9 Şubat’a kadar açıklayacaklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi’nin İstanbul Adayları Tanıtım Toplantısı Yeniden Refah Partisi’nin İstanbul Adayları Tanıtım Toplantısı

Parti sözcüsü Doğan, "DEM Parti olarak kazanmak için İstanbul seçimlerine kendi adaylarımızla girmeye karar verdik. İlgili kurumlarımız aday belirleme çalışmalarına başladı. 9 Şubat’a kadar hem İstanbul adaylarımızı hem de diğer kentlerde aday göstereceğimiz yerleri ve adayların isimlerini paylaşacağız” dedi.

Doğan, bir gazetecinin Başak Demirtaş’ın İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak gösterilip gösterilmeyeceği sorusu üzerine, “Başak Demirtaş da aday havuzumuzda. Havuzumuzda birbirinden değerli isimler var. Bütün bunları 9 Şubat’a kadar belirlemiş olacağız. Kamuoyuna yansıyan pek çok ismin havuzumuzda olduğu, değerlendirildiği ve onlarla istişareler yapıldığının da bilinmesini isterim” cevabını verdi.

Kaynak: