Meclis üyelerinin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak ilk oturumu açan Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “Seçimler artık geride kaldı. Güzel bir günde ilk oturumumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu dönemde bize oy veren, vermeyen vatandaşlarımıza eşit hizmet götürmenin mücadelesini vereceğiz. Seyhan artık çok aktif, katılımcı, eşitlikçi ve kamu kaynaklarının halkın yararına kullanıldığı bir anlayış görecek. Tüm meclis üyesi arkadaşlarımın da aynı düşüncede olduğu inancını taşıyarak yeni dönemin Seyhan’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

40 Yıllık Yol Sorunu Çözüme Kavuşturuluyor 40 Yıllık Yol Sorunu Çözüme Kavuşturuluyor

YENİ MECLİS BAŞKANVEKİLLERİ BELLİ OLDU

Yapılan konuşmaların ardından gizli oylama usulü gerçekleşen seçimler sonrasında Meclis 1’nci başkanvekilliğine Yasemin Çelik, 2’nci Başkanvekilliğine Duygu Atikaslan  Ayçe, Divan katipliklerine Dilek Çalışkan, Birsen Cansu Bakır, Ersan Mercimek (yedek), Mehmet Ali İşbulan (yedek), Encümen Üyeliklerine ise Cahit İncefikir, Uğur Büyükkantarcı ve Metin Erdoğan  getirildi.

Görevlerine seçilen üyelere başarılar dileyen Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin ikinci oturumun 15 Nisan Pazartesi günü saat:17.00’de gerçekleşeceğini belirterek toplantıyı sonlandırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ