Çukurova GİAD’da 5’nci Sakarya Dönemi! Çukurova GİAD’da 5’nci Sakarya Dönemi!

Metropol Medya Yönetim Kurulu Başkanı Tanır Emre Üzelgeçici ve gazeteci Aliye Gültekin, AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı’yı ziyaret etti. Gazeteciler, 20 yıla yakın süredir partinin her kademesinde görev alan İl Başkanı Ozan Gülaçtı ile Adana üzerine sohbet etti.

Dünya ve Türkiye’nin içinden geçtiği konjonktürel sürecin etkili olduğu 2024 yerel seçimlerinin tüm Türkiye’de çıkan sonuçlarının benzeri olan Adana’da, AK Parti teşkilatlarında heyecan ilk günkü gibi diri görünüyor. 20 yıla yakın süredir partinin her kademesinde görev alan İl Başkanı Ozan Gülaçtı, yine tüm enerjisini partisi ve ortak paydaları olan ‘Adana’nın geleceği’ne yöneltmiş gibi.

Seçim dönemi ve siyasi tartışmaları geride bırakıp, Adana’nın önündeki hizmet sürecine odaklanan AK Parti İl Başkanı Gülaçtı, özellikle Belediye Başkanları ve meclislerin bahane üretmeden hizmete odaklanmalarını hatırlatıyor.Kent için planlanan kamu yatırımlarını milletvekilleri ile takip etmeye devam eden Gülaçtı, diğer taraftan teşkilatı diri tutmayı sürdürüyor. AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yaptığı 2 dönemde de verilen sözlerin ve yapılan işlerin mecliste sıkı takipçiliğin yapan Gülaçtı, özellikle işçi kıyımları ile süreci başlatan CHP belediyelerinin ensesinde gibi duruyor.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisinde Gurup Sözcülüğü yaptığı süreçte bu konuyla yakından ilgilenen Gülaçtı’nın yeni dönemde de en çok takip edeceği konu emekçiler olacak gibi görünüyor.

Muhabir: ALİYE GÜLTEKİN