Bayramın ilk gününde Alpu Mahallesi’nden başlayan ziyaretlerine Fındıklı, Kamışlı, Hamidiye, Yazıcak, Dağdibi, Aşçıbekirli, Yukarıbelemedik, Yağlıtaş ve Karakışlakçı ile Akçatekir Mahalleleri’ni de dahil eden Başkan Avan, vatandaşlarla sohbet ederek bayram sevincini paylaştı.

Vatandaşlar Teşekkür Etti

Büyükşehir Engelli Vatandaşların Yanında Büyükşehir Engelli Vatandaşların Yanında

Seçimlerden sonra ve bayram vesilesiyle gerçekleştirilen ziyaretlerden memnuniyet duyan mahalle sakinleri, Başkan Avan’ın sık sık kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutluluklarını ifade etti. Mahalle sakinleri, Başkan Avan’a teşekkürlerini sunarak, her zaman ziyaretlerini beklediklerini belirtti.

Başkan Avan’dan Bayram Mesajı

Bayram ziyaretleri sırasında kısa bir konuşma yapan Başkan Avan, bayramın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini ve bu özel günlerin, sevgi, hoşgörü ve dostluk bağlarını güçlendirdiğini vurguladı. Başkan Avan, “Ramazan Bayramı’nın coşkusunu Pozantılı hemşehrilerimizle bir araya gelerek yaşadık. Bu özel günlerin, kalplerimizdeki sevgi ve birlik duygusunu her zaman canlı tutmasını diliyorum. Rabbim, bizleri halkımızla gönül gönüle buluşturmayı nasip etsin.” dedi.

Editör: Metropol Gazetesi