Başkan Akay, ‘ Siz istediniz, biz yaptık. Çocuklarımız için bundan sonra daha güvenli daha ferah bir park var. Güle güle bu parkta oynayacaklar ’ dedi.

“ PARKIMIZ SEYHAN’A VE KURTULUŞ MAHALLESİNE HAYIRLI OLSUN”

Adana’da '23 Nisan' Coşku İle Kutlandı! Adana’da '23 Nisan' Coşku İle Kutlandı!

Kurtuluş Parkı’nı restore ettirerek mahalle halkının hizmetine sunan  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ‘Seyhan’daki tüm çocukların yüzü gülene kadar bütün gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz. Hem çocuklarımızı hem de ailelerini güvenli bir park ortamında ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ferah bir ortamda çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak olan parkımızda oyun alanları, glütensiz cafe ve sanatevi eserlerimizle destekledik. Parkımız Seyhan’a ve Kurtuluş Mahallesi halkına hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

“ HİZMETLERİMİZ YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK “

İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, İstanbul Milletvekili Seyithan İzsiz, Seyhan İlçe Başkanı Ercan Atalay ile mahalle halkının büyük ilgi gösterdiği açılışta  çocukların yeni parklarına kavuşma sevinçleri dikkat çeken bir görüntü oldu. Adana’yı eski günlerine kavuşturmak adına tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirten Başkan Akay, ‘ Adana yaşanabilir bir kent haline gelme yolunda bizim gayretlerimizle ilerliyor. Seyhan Belediyesi’nde halkın katılımını her zaman sağlayarak hizmet ürettik. Kurtuluş Mahallesi halkına yaraşır bir parkı yeniden dizayn ederek yeni köşelerimizle hizmete sunduk. Yeni dönemde de bu hizmetlerimiz aralıksız sürecek’ açıklamasında bulundu

MUHTAR BİÇER’DEN AKAY’A TEŞEKKÜR

Törende konuşan Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Nevin Biçer, ‘ Parkımızın restore edilmesi konusunda azalarımızın ve mahalle sakinlerimizin de onayını aldık. Parkımız yeni donatılarıyla dizayn edilerek mahallemizin çocuklarına ve ailelerine hizmet anlamında sunuldu. Mahallemize bu güzel eserin kazandırılması nedeniyle Başta Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum’ diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ