HİZMET AŞIĞI BAŞKAN
Liglerde şampiyon olan takımlar, eskiden şampiyonluk kupalarını 1 sene sonra düzenlenen törenlerle alırdı. Dr. Ahmet Bozan döneminde sıcağı sıcağına terleri kurumdan kupalarını ve madalyalarını alıyorlar. Maçlarda görev yapan sağlıkçıları bir çatı altında toplayan Bozan onlara gerekli destekleri verdi ve kurslar açtı. Saha komiserleri maçlarda üvey evlat gibiydi onlar için dernek kuran Ahmet Bozan başına da Mahmut Uzunoğlu’nu getirdi. Emekçi saha komiserleri altın çağını yaşadı. Ahmet Bozan ahde vefa örneği göstererek spor emekçileriyle spora adanmış hayatlara ödüller verdi, onları ziyaret etti.

Ahmet Hakan Arıkan, Koltuğunu Devretti! Ahmet Hakan Arıkan, Koltuğunu Devretti!

ONUR DUYUYORUM
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Ahmet Bozan döneminde belediyeler ile istişareler yapıldı. Belediyelerden nakdi yardımlar sağladı, spor malzemeleri aldı. Ahmet Bozan sayesinde kulüpler rahat bir nefes aldı.
ASKF Başkanı Ahmet Bozan yaptığı açıklamada, hizmet için var olduğunu belirterek, amatör kulüplere önderlik yapmaktan ve beraber yol yürümekten onur duyduğunu ifade etti. Bozan, “Yeni dönemde her şey çok farklı olacak. Kulüplerimize yardım ve desteklerimiz artarak hız kesmeden devam edecektir” dedi.

Muhabir: MUSTAFA ÖZKE