Yüreğir ilçesine bağlı Karacaoğlan Mahallesi’nde ikamet eden Fatma (42) ve Şafak Kartal (44) çiftinin 13 yaşındaki kızları M. K.’dan 31 Ocak’tan bu yana haber alınamıyor. Evden "gezmeye çıkıyorum" diyerek ayrılan M. K.’yı ailesi 8 gündür kenttin her yerinde arıyor. Hakkında kayıp başvurusu bulunan M.’nin Çocuk Şube’ye bağlı polislerde aramasını sürdürüyor.

“Kızımı madde bağımlıları alıkoydu diye düşünüyorum”

31 Ocak günü öğlen saatlerinde kızının evden ayrılabileceğini söyleyen anne Fatma Kartal, ”O günden bugüne de hiçbir haber alamadık. Şuan da çocuk şube ekibi arıyor. Hemen kayıp ihbarında bulunduk, Çocuk şube ilgilenmeye başladı. Bu şekilde haber bekliyoruz. Bir yerden haber bekliyoruz. Özellikle gittiği bir park var orada madde bağımlıları falan var. Madde bağımlıları alıkoyuyor diye düşünüyorum. Başına bir şey gelmesinden çok korkuyorum" dedi.

“Biri zorla tutuyorsa lütfen kızımı bırakın”

Kahramanlar Yemin İçti! Kahramanlar Yemin İçti!

Kızına seslenen acılı anne Kartal, "Lütfen kızım dön, çok perişan olduk seni bekliyoruz. Bir an önce bize haber ver. Eve dön seni bekliyoruz kızım ya. Korkuyoruz kızım lütfen haber ver. Ya da biri zorla tutuyorsa lütfen kızımı bırakın eve dönsün” dedi.

Kaynak: